PL7431 SKIN I EXPERT IPL BRAUN
IPL epilátor,Braun PL7431 Skin i·expert,,Funkce AI,Počet záblesků 400 000,Senzor snímá pokožku 80x za sekundu,Aplikace Braun IPL,4 výměnné nástavce,Ošetření intimních oblastí i obličeje,Napájení síťové,,Barva bílá/bronzová
IPL epilátor
Braun PL7431 Skin i·expert
Funkce AI
Počet záblesků 400 000
Senzor snímá pokožku 80x za sekundu
Aplikace Braun IPL
4 výměnné nástavce
Ošetření intimních oblastí i obličeje
Napájení síťové
Barva bílá/bronzová
Braun PL7431 Skin i·expert
Funkce AI
Počet záblesků 400 000
Senzor snímá pokožku 80x za sekundu
Aplikace Braun IPL
4 výměnné nástavce
Ošetření intimních oblastí i obličeje
Napájení síťové
Barva bílá/bronzová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Epilátory a depilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.51 kg |
| EAN: | 8700216938181 |
| Napájení: | SÍŤ |
| Speciální nástavce: | Ano |
| Funkce AI: | ANO |
| Počet záblesků: | 400 000 |
| Výška: | 27,6 cm |
| Šířka: | 9,75 cm |
| Hloubka: | 19,42 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 1 205 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
