GBBW726AEV CHLADNIČKA KOMBI LG
Informační list výrobku
Kombinovaná lednice,LG GBBW726AEV,,SPECIFIKACE,Čistý objem (chladničky/mrazničky) 466 (326/140) litrů,Vnitřní LED displej,Energetická třída A (v rozsahu A až G),Spotřeba energie 123 kWh/rok (0,34 kWh/den),Mrazící výkon 12kg/den,Akumulační doba 12 hod.,Klimatická třída SN-T,Hlučnost 29 dB,Typ chladiva R600a 62 g,,VLASTNOSTI,LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost,Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu,Fresh Balancer – udržení optimální vlhkosti (ovoce + zelenina),Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + zelenina),DoorCooling+
Kombinovaná lednice
LG GBBW726AEV
SPECIFIKACE
Čistý objem (chladničky/mrazničky) 466 (326/140) litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída A (v rozsahu A až G)
Spotřeba energie 123 kWh/rok (0,34 kWh/den)
Mrazící výkon 12kg/den
Akumulační doba 12 hod.
Klimatická třída SN-T
Hlučnost 29 dB
Typ chladiva R600a 62 g
VLASTNOSTI
LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
Fresh Balancer – udržení optimální vlhkosti (ovoce + zelenina)
Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + zelenina)
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty a nižší rozdíl teplot v chladničce
LG ThinQ – chytré funkce přes Wi-Fi (ovládání na dálku, inteligentní diagnostika)
Zero Clearance – otevř. dveří (90°) lze plně otevřít zásuvky, dveře nepřesahují
Přihrádky: My box (závěsná na polici), Mini Box (závěsná ve dveřích) a Uni Box
Madla – kapsa
DALŠÍ VLASTNOSTI
Expresní mrazení
Expresní chlazení
Prázdninový režim
Alarm otevřených dveří
Sklopná police
Kovový dekor
VYBAVENÍ CHLADNIČKY
Osvětlení interiéru LED
Police z tvrzeného skla 3 (1 sklopná)
Zásuvka – horní Fresh Balancer
Zásuvka - spodní Fresh Converter+
Držák na Víno, My box. Mini box, Uni. box
VYBAVENÍ MRAZNIČKY
Zásuvky 3 (1 sklopná)
PARAMETRY
Rozměry (š x v x h) 697 x 2030 x704 mm
Hmotnost (čistá/balení) 97 / 105 kg
Možnost otočení dveří
Tmavá ocel (šedo-černá)
LG GBBW726AEV
SPECIFIKACE
Čistý objem (chladničky/mrazničky) 466 (326/140) litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída A (v rozsahu A až G)
Spotřeba energie 123 kWh/rok (0,34 kWh/den)
Mrazící výkon 12kg/den
Akumulační doba 12 hod.
Klimatická třída SN-T
Hlučnost 29 dB
Typ chladiva R600a 62 g
VLASTNOSTI
LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
Fresh Balancer – udržení optimální vlhkosti (ovoce + zelenina)
Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + zelenina)
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty a nižší rozdíl teplot v chladničce
LG ThinQ – chytré funkce přes Wi-Fi (ovládání na dálku, inteligentní diagnostika)
Zero Clearance – otevř. dveří (90°) lze plně otevřít zásuvky, dveře nepřesahují
Přihrádky: My box (závěsná na polici), Mini Box (závěsná ve dveřích) a Uni Box
Madla – kapsa
DALŠÍ VLASTNOSTI
Expresní mrazení
Expresní chlazení
Prázdninový režim
Alarm otevřených dveří
Sklopná police
Kovový dekor
VYBAVENÍ CHLADNIČKY
Osvětlení interiéru LED
Police z tvrzeného skla 3 (1 sklopná)
Zásuvka – horní Fresh Balancer
Zásuvka - spodní Fresh Converter+
Držák na Víno, My box. Mini box, Uni. box
VYBAVENÍ MRAZNIČKY
Zásuvky 3 (1 sklopná)
PARAMETRY
Rozměry (š x v x h) 697 x 2030 x704 mm
Hmotnost (čistá/balení) 97 / 105 kg
Možnost otočení dveří
Tmavá ocel (šedo-černá)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105.04 kg |
| EAN: | 8806096588772 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 466 l |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 326 l |
| Objem mrazáku: | 140 l |
| Speciální funkce: | DOORCOOLING+,FRESH CONVERTER+, |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 123 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2511626 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Akumulační doba: | 15 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 107 mm |
| Šířka s obalem: | 739 mm |
| Hloubka s obalem: | 772 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 29 dB |
| Klimatická třída: | SN,T |
| Výška: | 203 cm |
| Šířka: | 69,7 cm |
| Hloubka: | 70,4 cm |
| Hmotnost výrobku: | 95 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
