GBBS322APY CHLADNIČKA KOMBI LG
Informační list výrobku
Kombinovaná lednice,LG GBBS322APY,,Specifikace:,Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů,Vnitřní LED displej,Energetická třída A v rozsahu (A-G),Spotřeba energie / rok 112 kWh,Spotřeba energie / den 0,31 kWh,Mrazící výkon 12 kg/den,Akumulační doba 13,5 hod.,Klimatická třída T,Hlučnost 29 dB,Typ chladiva R600a 62 g,,Vlastnosti:,LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost,Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu,DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce,Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + ze
Kombinovaná lednice
LG GBBS322APY
Specifikace:
Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída A v rozsahu (A-G)
Spotřeba energie / rok 112 kWh
Spotřeba energie / den 0,31 kWh
Mrazící výkon 12 kg/den
Akumulační doba 13,5 hod.
Klimatická třída T
Hlučnost 29 dB
Typ chladiva R600a 62 g
Vlastnosti:
LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce
Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + zelenina)
Fresh Balancer – udržení optimální vlhkosti (ovoce + zelenina)
Zero Clearance – otevř. dveří (90°) lze plně otevřít zásuvky, dveře nepřesahují
LG ThinQ – chytré funkce přes Wi-Fi (ovládání na dálku, inteligentní diagnostika)
Madla – boční kapsy
Další vlastnosti:
Expresní mrazení
Expresní chlazení
Prázdninový režim
Alarm otevřených dveří
Sklopná police
Vybavení chladničky:
Police z tvrzeného skla 3 (Z toho sklopných 1)
Zásuvky mrazničky 3 Police (při vyndaní zásuv.) 1
Fresh Zone
Fresh Converter
Osvětlení LED
Příslušenství: Držák na vajíčka, Držák na víno,
Parametry:
Rozměry (š x v x h) 597 x 2030 x 675 mm
Hmotnost (čistá / balení) 98 / 105 kg
Možnost otočení dveří
Barva Stříbrná
LG GBBS322APY
Specifikace:
Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů
Vnitřní LED displej
Energetická třída A v rozsahu (A-G)
Spotřeba energie / rok 112 kWh
Spotřeba energie / den 0,31 kWh
Mrazící výkon 12 kg/den
Akumulační doba 13,5 hod.
Klimatická třída T
Hlučnost 29 dB
Typ chladiva R600a 62 g
Vlastnosti:
LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let) + Total No Frost
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce
Fresh Converter+ – elektronické řízení optimální teploty (maso + ryby + zelenina)
Fresh Balancer – udržení optimální vlhkosti (ovoce + zelenina)
Zero Clearance – otevř. dveří (90°) lze plně otevřít zásuvky, dveře nepřesahují
LG ThinQ – chytré funkce přes Wi-Fi (ovládání na dálku, inteligentní diagnostika)
Madla – boční kapsy
Další vlastnosti:
Expresní mrazení
Expresní chlazení
Prázdninový režim
Alarm otevřených dveří
Sklopná police
Vybavení chladničky:
Police z tvrzeného skla 3 (Z toho sklopných 1)
Zásuvky mrazničky 3 Police (při vyndaní zásuv.) 1
Fresh Zone
Fresh Converter
Osvětlení LED
Příslušenství: Držák na vajíčka, Držák na víno,
Parametry:
Rozměry (š x v x h) 597 x 2030 x 675 mm
Hmotnost (čistá / balení) 98 / 105 kg
Možnost otočení dveří
Barva Stříbrná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektro |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105.02 kg |
| EAN: | 8806096627143 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 375 l |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 262 l |
| Objem mrazáku: | 113 l |
| Speciální funkce: | DOORCOOLING+,FRESH CONVERTER+, |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 112 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2441594 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Akumulační doba: | 14 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 104 mm |
| Šířka s obalem: | 645 mm |
| Hloubka s obalem: | 741 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 29 dB |
| Klimatická třída: | T |
| Výška: | 203 cm |
| Šířka: | 59,7 cm |
| Hloubka: | 67,5 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 96 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
