WS Q0530 NE VARNÁ DESKA IND. WHIRLPOOL
Indukční varná deska 6. SMYSL varných desek Povrch varné desky sklokeramická Barva černá Provedení bez rámečku Ovládání dotykové Počet varných zón 2 Umístění ovládacího panelu vpředu Power Management 230V Počet stupňů výkonu 9+booster Funkcevarné desky Hlavní vypínač Automatický ohřev 6. SMYSL Booster Nízkoteplotní / Rozpouštění Časovač Ukazatel zůstatkového tepla Dětská pojistka Plotny Přední levá plotna indukční Průměr přední levé plotny 145 mm Výkon přední levé plotny 1200/1600 W Zadní levá plotna indukční Průměr zadní levé plotny 210 mm Výkon zadní levé plotny 2100/3000 W Maximální příkon
Indukční varná deska
6. SMYSL varných desek
Povrch varné desky sklokeramická
Barva černá
Provedení bez rámečku
Ovládání dotykové
Počet varných zón 2
Umístění ovládacího panelu vpředu
Power Management 230V
Počet stupňů výkonu 9+booster
Funkce varné desky
Hlavní vypínač
Automatický ohřev 6. SMYSL
Booster
Nízkoteplotní / Rozpouštění
Časovač
Ukazatel zůstatkového tepla
Dětská pojistka
Plotny
Přední levá plotna indukční
Průměr přední levé plotny 145 mm
Výkon přední levé plotny 1200/1600 W
Zadní levá plotna indukční
Průměr zadní levé plotny 210 mm
Výkon zadní levé plotny 2100/3000 W
Maximální příkon el. varné desky 3700 W
Frekvence 50/60 Hz
Rozměry (vxšxh) 54x284x510 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 30-60x275-277x490 mm
Hmotnost 5,6 kg
6. SMYSL varných desek
Povrch varné desky sklokeramická
Barva černá
Provedení bez rámečku
Ovládání dotykové
Počet varných zón 2
Umístění ovládacího panelu vpředu
Power Management 230V
Počet stupňů výkonu 9+booster
Funkce varné desky
Hlavní vypínač
Automatický ohřev 6. SMYSL
Booster
Nízkoteplotní / Rozpouštění
Časovač
Ukazatel zůstatkového tepla
Dětská pojistka
Plotny
Přední levá plotna indukční
Průměr přední levé plotny 145 mm
Výkon přední levé plotny 1200/1600 W
Zadní levá plotna indukční
Průměr zadní levé plotny 210 mm
Výkon zadní levé plotny 2100/3000 W
Maximální příkon el. varné desky 3700 W
Frekvence 50/60 Hz
Rozměry (vxšxh) 54x284x510 mm
Rozměry otvoru pro zabudování (vxšxh) 30-60x275-277x490 mm
Hmotnost 5,6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 8003437604850 |
| Typ: | INDUKČNÍ |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Materiál pl. desky: | TVRZENÉ SKLO |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Příkon: | 3,7 kW |
| Ovládání: | DOTYKOVÉ |
| Časový spínač zón: | Ano |
| Provedení rámečku: | BEZ RÁMEČKU |
| Výška: | 5,4 cm |
| Šířka: | 28,4 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 5,6 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
