PHD 6420 HPSB indukční deska PHILCO
Varná deska,Philco PHD 6420 HPSB,,Typ idukční,Provedení samostatná,Počet plotýnek 4,Příkon 7,40 kW,Ovládání dotykové,Multizóna,Dětská pojistka,Časový spínač zón,Ukazatel zbytkového tepla,Booster,Bezp. vypínání,Rozměry (VxŠxH) 52 x 59 x 5,3 cm,Barva černá,Hmotnost 11,4 kg,Speciální funkce multizóna Bridge 2x, 4x Slider ovládání,,,
Varná deska
Philco PHD 6420 HPSB
Typ idukční
Provedení samostatná
Počet plotýnek 4
Příkon 7,40 kW
Ovládání dotykové
Multizóna
Dětská pojistka
Časový spínač zón
Ukazatel zbytkového tepla
Booster
Bezp. vypínání
Rozměry (VxŠxH) 52 x 59 x 5,3 cm
Barva černá
Hmotnost 11,4 kg
Speciální funkce multizóna Bridge 2x, 4x Slider ovládání
Philco PHD 6420 HPSB
Typ idukční
Provedení samostatná
Počet plotýnek 4
Příkon 7,40 kW
Ovládání dotykové
Multizóna
Dětská pojistka
Časový spínač zón
Ukazatel zbytkového tepla
Booster
Bezp. vypínání
Rozměry (VxŠxH) 52 x 59 x 5,3 cm
Barva černá
Hmotnost 11,4 kg
Speciální funkce multizóna Bridge 2x, 4x Slider ovládání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| EAN: | 8590669381593 |
| Typ: | INDUKČNÍ |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Integrvaný odsavač par: | Ne |
| Speciální funkce: | MULTIZÓNA BRIDGE 2X |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Příkon: | 7 kW |
| Ovládání: | DOTYKOVÉ |
| Multizóna: | Ano |
| SMART: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časový spínač zón: | Ano |
| Booster: | Ano |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Výška s obalem: | 112 mm |
| Šířka s obalem: | 692 mm |
| Hloubka s obalem: | 635 mm |
| Hmotnost s obalem: | 13 000 g |
| Výška: | 52 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 5,3 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 52 x 59 x 5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 11,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
