CDH30 VARNÁ DESKA SKLOKERAMICKÁ CANDY
Sklokeramická deska,CDH30,,Hlavní vlastnosti,Počet varných zón 2,Celkový příkon (W) 3000,Jištění (A) L / 230V ~ 16 při 3,0 kW bez omezení výkonu,Možnost připojení pouze jednofázově (L,N,PE) 220-240V,,Varné zóny,Přední zóna Ø 165 mm, 1200 W,Zadní zóna Ø 200 mm, 1800 W,,Funkce,Centrální dotykové ovládání,Ukazatel zbytkového tepla,Časovač,,Bezpečnost,Dětská pojistka,Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti,Ochrana před přehřátím,,Provedení rovné hrany,Rozměry výrobku V × Š × H (mm) 55 × 288 × 520,Čistá váha výrobku (kg) 5,Rozměry balení V × Š × H (mm) 115 × 392 × 610,Hmotn
Sklokeramická deska
CDH30
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón 2
Celkový příkon (W) 3000
Jištění (A) L / 230V ~ 16 při 3,0 kW bez omezení výkonu
Možnost připojení pouze jednofázově (L,N,PE) 220-240V
Varné zóny
Přední zóna Ø 165 mm, 1200 W
Zadní zóna Ø 200 mm, 1800 W
Funkce
Centrální dotykové ovládání
Ukazatel zbytkového tepla
Časovač
Bezpečnost
Dětská pojistka
Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Ochrana před přehřátím
Provedení rovné hrany
Rozměry výrobku V × Š × H (mm) 55 × 288 × 520
Čistá váha výrobku (kg) 5
Rozměry balení V × Š × H (mm) 115 × 392 × 610
Hmotnost s obalem (kg) 6
CDH30
Hlavní vlastnosti
Počet varných zón 2
Celkový příkon (W) 3000
Jištění (A) L / 230V ~ 16 při 3,0 kW bez omezení výkonu
Možnost připojení pouze jednofázově (L,N,PE) 220-240V
Varné zóny
Přední zóna Ø 165 mm, 1200 W
Zadní zóna Ø 200 mm, 1800 W
Funkce
Centrální dotykové ovládání
Ukazatel zbytkového tepla
Časovač
Bezpečnost
Dětská pojistka
Bezpečnostní automatické vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti
Ochrana před přehřátím
Provedení rovné hrany
Rozměry výrobku V × Š × H (mm) 55 × 288 × 520
Čistá váha výrobku (kg) 5
Rozměry balení V × Š × H (mm) 115 × 392 × 610
Hmotnost s obalem (kg) 6
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.14 kg |
| EAN: | 8059019030654 |
| Typ: | SKLOKERAMIKA |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Materiál pl. desky: | TVRZENÉ SKLO |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Příkon: | 3 kW |
| Ovládání: | DOTYKOVÉ |
| Časový spínač zón: | Ano |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šířka: | 28,8 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 5 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
