LKI564267K SPORÁK INDUKČNÍ ELECTROLUX
Informační list výrobku
Indukční sporák,Electrolux LKI564267K,,Třída energetické účinnosti: A,Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84,Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.75,,Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso,Typ ohřevu desky: Plně indukční,Čištění trouby: Katalytický povrch,Plocha největšího plechu (cm²): 1164,Vnitřní objem (l): 58,Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm,Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm,Levá přední zóna - výkon/průměr: 2500W/1400W/140mm,Levá zadní zóna - výkon/průměr: 3350W/2300W/210m
Indukční sporák
Electrolux LKI564267K
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.75
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Typ ohřevu desky: Plně indukční
Čištění trouby: Katalytický povrch
Plocha největšího plechu (cm²): 1164
Vnitřní objem (l): 58
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm
Levá přední zóna - výkon/průměr: 2500W/1400W/140mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 3350W/2300W/210mm
Ovládání pro 4 zóny
Čištění trouby: Katalytický povrch
Jednoduše čistitelné dveře
Chladící ventilátor ovládacího panelu: Ventilátor chladí elektronické ovládací komponenty a chrání před poškozením teplem.
Nastavitelná výška
Zásuvka pro skladování plechů
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 858 x 500 x 600
Funkce SteamBake
AirFry
Katalytické samočičtění
Electrolux LKI564267K
Třída energetické účinnosti: A
Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.75
Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
Typ ohřevu desky: Plně indukční
Čištění trouby: Katalytický povrch
Plocha největšího plechu (cm²): 1164
Vnitřní objem (l): 58
Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm
Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2800W/1800W/180mm
Levá přední zóna - výkon/průměr: 2500W/1400W/140mm
Levá zadní zóna - výkon/průměr: 3350W/2300W/210mm
Ovládání pro 4 zóny
Čištění trouby: Katalytický povrch
Jednoduše čistitelné dveře
Chladící ventilátor ovládacího panelu: Ventilátor chladí elektronické ovládací komponenty a chrání před poškozením teplem.
Nastavitelná výška
Zásuvka pro skladování plechů
Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 858 x 500 x 600
Funkce SteamBake
AirFry
Katalytické samočičtění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sporáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7333394144948 |
| Energetická třída: | A |
| Deska: | INDUKČNÍ |
| Trouba: | ELEKTRICKÁ |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Speciální funkce: | STEAMBAKE, AIRFRY |
| Počet funkcí trouby: | 11 |
| Objem trouby: | 58 l |
| Certifikační instituce: | EC |
| Výsuv plechů: | ANO |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2596000 |
| Minutka: | Ano |
| Displej: | ANO |
| Gril: | Ano |
| Horký vzduch: | Ano |
| Ventilátor: | Ano |
| Samočištění: | Ano |
| Výška s obalem: | 940 mm |
| Šířka s obalem: | 565 mm |
| Hloubka s obalem: | 710 mm |
| Výška: | 85,8 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 46 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
