GZ 345 EL. STOJANOVÝ GRIL GUZZANTI
Elektrický gril,GUZZANTI GZ 345,,Velká grilovací deska s nepřilnavým povrchem (46,5 x 33,8 cm),Vyjímatelná deska se zapuštěným topným tělesem pro snadné čištění,Poklop pro urychlení přípravy pokrmů - grilování celého kuřete nebo větších kousků masa,Nadbytečný tuk odtéká do samostatné nádoby - příprava pokrmů s minimem tuku,Plynulá regulace teploty pro optimální výsledky grilování,Stabilní snadno odnímatelný stojan - lze použít samostatně jako stolní gril,Příkon 2400 W,,Rozměry (VxŠxH) 89 x 63 x 60 cm,Hmotnost 10,5 kg,,Barva černá
Elektrický gril
GUZZANTI GZ 345
Velká grilovací deska s nepřilnavým povrchem (46,5 x 33,8 cm)
Vyjímatelná deska se zapuštěným topným tělesem pro snadné čištění
Poklop pro urychlení přípravy pokrmů - grilování celého kuřete nebo větších kousků masa
Nadbytečný tuk odtéká do samostatné nádoby - příprava pokrmů s minimem tuku
Plynulá regulace teploty pro optimální výsledky grilování
Stabilní snadno odnímatelný stojan - lze použít samostatně jako stolní gril
Příkon 2400 W
Rozměry (VxŠxH) 89 x 63 x 60 cm
Hmotnost 10,5 kg
Barva černá
GUZZANTI GZ 345
Velká grilovací deska s nepřilnavým povrchem (46,5 x 33,8 cm)
Vyjímatelná deska se zapuštěným topným tělesem pro snadné čištění
Poklop pro urychlení přípravy pokrmů - grilování celého kuřete nebo větších kousků masa
Nadbytečný tuk odtéká do samostatné nádoby - příprava pokrmů s minimem tuku
Plynulá regulace teploty pro optimální výsledky grilování
Stabilní snadno odnímatelný stojan - lze použít samostatně jako stolní gril
Příkon 2400 W
Rozměry (VxŠxH) 89 x 63 x 60 cm
Hmotnost 10,5 kg
Barva černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické grily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.19 kg |
| EAN: | 8594186721443 |
| Typ grilu: | ELEKTRICKÝ |
| Grilovací plocha: | NEPŘILNAVÁ |
| Grilovací deska: | KOMBINOVANÁ |
| Termostat: | Ano |
| Systém grilování: | OTEVŘENÝ |
| Odkapávací miska: | Ano |
| Příkon: | 2 400 W |
| Výška: | 89 cm |
| Šířka: | 63 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 10,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
