PBH 2100 RE Kladivo vrtací BOSCH
Vrtací kladivo,Jmenovitý příkon: 550 W,Výstupní výkon: 270 W,Volnoběžné otáčky: 0 . 2.300 min-1,Počet příklepu: 0 . 5.800 min-1,Síla jednotlivých úderů: 1,7 J,Příklepový mechanizmus Bosch: pneumatický,Hmotnost: 2,2 kg,Max. průměr vrtání do betonu: 20 mm,Max. průměr děr do oceli: 13 mm,Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm,Pneumatický příklepový mechanismus,Vypnutí otáčení,Elektronika Bosch,Funkce sekání,Pravý/levý chod,Bosch SDS-plus,Rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou,Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem
Vrtací kladivo
Jmenovitý příkon: 550 W
Výstupní výkon: 270 W
Volnoběžné otáčky: 0 . 2.300 min-1
Počet příklepu: 0 . 5.800 min-1
Síla jednotlivých úderů: 1,7 J
Příklepový mechanizmus Bosch: pneumatický
Hmotnost: 2,2 kg
Max. průměr vrtání do betonu: 20 mm
Max. průměr děr do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Pneumatický příklepový mechanismus
Vypnutí otáčení
Elektronika Bosch
Funkce sekání
Pravý/levý chod
Bosch SDS-plus
Rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou
Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem
Jmenovitý příkon: 550 W
Výstupní výkon: 270 W
Volnoběžné otáčky: 0 . 2.300 min-1
Počet příklepu: 0 . 5.800 min-1
Síla jednotlivých úderů: 1,7 J
Příklepový mechanizmus Bosch: pneumatický
Hmotnost: 2,2 kg
Max. průměr vrtání do betonu: 20 mm
Max. průměr děr do oceli: 13 mm
Max. průměr vrtání do dřeva: 30 mm
Pneumatický příklepový mechanismus
Vypnutí otáčení
Elektronika Bosch
Funkce sekání
Pravý/levý chod
Bosch SDS-plus
Rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou
Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a dílna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.86 kg |
| EAN: | 3165140633888 |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. průměr vrtání: | 30 mm |
| Otočná rukojeť: | ANO |
| Funkce: | Vrtání |
| Osvětlení: | NE |
| Soft grip: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Rychloupínací sklíčidlo: | Ano |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Hloubka: | 37 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
