SHO 5401 POLOH.DRŽÁK TV 32''- 75'' STELL
Držák TV,Stell SHO 5401 POLOH.DRŽÁK TV 32''- 75'',,Závěsný,Horizontální,Max. úhlopříčka 75",,Typ umístění nástěnný,Maximální nosnost 75 kg,Pojistka proti vysazení,Vodováha,Materiál ocel,Konstrukce nastavitelná,Určeno pro TV,,Maximální rozteč 400 × 400 mm,Max. vzdálenost od zdi 5 cm,Minimální rozteč 75 × 75 mm,Min. úhlopříčka 32"
Držák TV
Stell SHO 5401 POLOH.DRŽÁK TV 32''- 75''
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 75"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 75 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce nastavitelná
Určeno pro TV
Maximální rozteč 400 × 400 mm
Max. vzdálenost od zdi 5 cm
Minimální rozteč 75 × 75 mm
Min. úhlopříčka 32"
Stell SHO 5401 POLOH.DRŽÁK TV 32''- 75''
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 75"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 75 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce nastavitelná
Určeno pro TV
Maximální rozteč 400 × 400 mm
Max. vzdálenost od zdi 5 cm
Minimální rozteč 75 × 75 mm
Min. úhlopříčka 32"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky TV |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 8590669404582 |
| Určeno pro: | TV |
| Uchycení TV: | ZÁVĚSNÝ |
| Nosnost: | 75 kg |
| Min. úhlopříčka TV: | 32 " |
| Max. úhlopříčka TV: | 75 " |
| Typ umístění: | NÁSTĚNNÝ |
| Konstrukce: | POLOHOVATELNÝ |
| Způsob pohybu: | MECHANICKÝ |
| VESA 100x200: | Ano |
| VESA 200x300: | Ano |
| Orientace: | HORIZONTÁLNÍ |
| VESA 300x400: | Ano |
| Min. vzdálenost od zdi: | 5 cm |
| Max. vzdálenost od zdi: | 5 cm |
| Minimální rozteč: | 75 X 75 MM |
| Maximální rozteč: | 400 X 400 MM |
| VESA 75x75: | Ano |
| VESA 100x100: | Ano |
| VESA 200x100: | Ano |
| VESA 200x200: | Ano |
| VESA 300x200: | Ano |
| VESA 300x300: | Ano |
| VESA 400x200: | Ano |
| VESA 400x300: | Ano |
| VESA 400x400: | Ano |
| Materiál: | OCEL |
| Vodováha: | Ano |
| Pojistka proti vysazení: | Ano |
| Výška: | 42,5 cm |
| Šířka: | 43,8 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
