SHO 4221 FIXNÍ DRŽÁK TV 37''- 86'' STELL
Držák TV,Stell SHO 4221 FIXNÍ DRŽÁK TV 37''-86'' STELL,,Závěsný,Horizontální,Max. úhlopříčka 86",,Typ umístění nástěnný,Maximální nosnost 45 kg,Pojistka proti vysazení,Vodováha,Materiál ocel,Konstrukce fixní,Určeno pro TV,,Maximální rozteč 600 × 400 mm,Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm,Minimální rozteč 50 × 50 mm,Min. úhlopříčka 37"
Držák TV
Stell SHO 4221 FIXNÍ DRŽÁK TV 37''-86'' STELL
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 86"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 45 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce fixní
Určeno pro TV
Maximální rozteč 600 × 400 mm
Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm
Minimální rozteč 50 × 50 mm
Min. úhlopříčka 37"
Stell SHO 4221 FIXNÍ DRŽÁK TV 37''-86'' STELL
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 86"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 45 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce fixní
Určeno pro TV
Maximální rozteč 600 × 400 mm
Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm
Minimální rozteč 50 × 50 mm
Min. úhlopříčka 37"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky TV |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 8590669404506 |
| Určeno pro: | TV |
| Uchycení TV: | ZÁVĚSNÝ |
| Nosnost: | 45 kg |
| Min. úhlopříčka TV: | 37 " |
| Max. úhlopříčka TV: | 86 " |
| Typ umístění: | NÁSTĚNNÝ |
| Konstrukce: | FIXNÍ |
| VESA 100x200: | Ano |
| VESA 200x300: | Ano |
| Orientace: | HORIZONTÁLNÍ |
| VESA 300x400: | Ano |
| Min. vzdálenost od zdi: | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi: | 2,7 cm |
| Minimální rozteč: | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč: | 600 X 400 MM |
| VESA 75x75: | Ano |
| VESA 100x100: | Ano |
| VESA 200x100: | Ano |
| VESA 200x200: | Ano |
| VESA 300x200: | Ano |
| VESA 300x300: | Ano |
| VESA 400x200: | Ano |
| VESA 400x300: | Ano |
| VESA 400x400: | Ano |
| VESA 600x200: | Ano |
| VESA 600x300: | Ano |
| VESA 600x400: | Ano |
| Materiál: | OCEL |
| Vodováha: | Ano |
| Pojistka proti vysazení: | Ano |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 63,5 cm |
| Hloubka: | 2,7 cm |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
