SHO 4201 FIXNÍ DRŽÁK TV 13''- 43'' STELL
Držák TV,Stell SHO 4201 FIXNÍ DRŽÁK TV 13''-43'',,Závěsný,Horizontální,Max. úhlopříčka 43",,Typ umístění nástěnný,Maximální nosnost 45 kg,Pojistka proti vysazení,Vodováha,Materiál ocel,Konstrukce fixní,Určeno pro TV,,Maximální rozteč 200 × 200 mm,Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm,Minimální rozteč 50 × 50 mm,Min. úhlopříčka 13"
Držák TV
Stell SHO 4201 FIXNÍ DRŽÁK TV 13''-43''
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 43"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 45 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce fixní
Určeno pro TV
Maximální rozteč 200 × 200 mm
Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm
Minimální rozteč 50 × 50 mm
Min. úhlopříčka 13"
Stell SHO 4201 FIXNÍ DRŽÁK TV 13''-43''
Závěsný
Horizontální
Max. úhlopříčka 43"
Typ umístění nástěnný
Maximální nosnost 45 kg
Pojistka proti vysazení
Vodováha
Materiál ocel
Konstrukce fixní
Určeno pro TV
Maximální rozteč 200 × 200 mm
Max. vzdálenost od zdi 2,7 cm
Minimální rozteč 50 × 50 mm
Min. úhlopříčka 13"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky TV |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8590669404469 |
| Určeno pro: | TV |
| Uchycení TV: | ZÁVĚSNÝ |
| Nosnost: | 45 kg |
| Min. úhlopříčka TV: | 13 " |
| Max. úhlopříčka TV: | 43 " |
| Typ umístění: | NÁSTĚNNÝ |
| Konstrukce: | FIXNÍ |
| VESA 100x200: | Ano |
| Orientace: | HORIZONTÁLNÍ |
| Min. vzdálenost od zdi: | 2,7 cm |
| Max. vzdálenost od zdi: | 2,7 cm |
| Minimální rozteč: | 50 X 50 MM |
| Maximální rozteč: | 200 X 200 MM |
| VESA 75x75: | Ano |
| VESA 100x100: | Ano |
| VESA 200x100: | Ano |
| VESA 200x200: | Ano |
| Materiál: | OCEL |
| Vodováha: | Ano |
| Pojistka proti vysazení: | Ano |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 2,7 cm |
| Barva: | Černá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
