Držák na WC papír 13,75x6,8x4cm kov.ČER
Už se nemusíte starat o to, kam pověsit toaletní papír – tento držák tento problém vyřeší!
Držák na WC papír 13,75 x 6,8 x 4 cm, kov. ČER.
rozměry: 13,75 x 6,8 x 4 cm
materiál: kov
barva: černá
Tento držák toaletního papíru je ideální do vaší koupelny.
Jeho pevná konstrukce a moderní design z něj udělají stylový doplněk každé domácnosti.
Vyrobeno z kovu, tento odolný materiál zaručuje dlouhou životnost držáku.
Jeho atraktivní design dodá vašemu pokoji elegantní a moderní vzhled.
Už se nemusíte starat o to, kam pověsit toaletní papír – tento držák tento problém vyřeší!
rozměry: 13,75 x 6,8 x 4 cm
materiál: kov
barva: černá
Tento držák toaletního papíru je ideální do vaší koupelny.
Jeho pevná konstrukce a moderní design z něj udělají stylový doplněk každé domácnosti.
Vyrobeno z kovu, tento odolný materiál zaručuje dlouhou životnost držáku.
Jeho atraktivní design dodá vašemu pokoji elegantní a moderní vzhled.
Už se nemusíte starat o to, kam pověsit toaletní papír – tento držák tento problém vyřeší!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držák na WC papír |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5901583507014 |
| Výška přepravní: | 6,8cm |
| Šířka přepravní: | 13,75cm |
| Hloubka přepravní: | 4cm |
| Objem přepravní: | 0,374dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,096kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
