Čistič SANN PROFI Připáleniny a zakouřené sklo 500ml
Čistič velmi dobře odstraňuje připáleniny, začernalá místa od kouře a to ať už z krbových skel, grilů, pecí či kuchyňských digestoří a sklokeramických varných desek.
Čistič SANN PROFI Připáleniny a zakouřené sklo 500 ml.
objem: 500 ml
- profesionální prostředek na čištění krbových skel, sklokeramických varných desek, kuchyňských digestoří, pecí a grilů
- úspěšně pomáhá vyčistit zčernalá místa, připálené a mastné skvrny
- nezanechá skvrny ani šmouhy
- bezpečné pro železné, ocelové, niklové a skleněné povrchy
Čistič velmi dobře odstraňuje připáleniny, začernalá místa od kouře a to ať už z krbových skel, grilů, pecí či kuchyňských digestoří a sklokeramických varných desek.
objem: 500 ml
- profesionální prostředek na čištění krbových skel, sklokeramických varných desek, kuchyňských digestoří, pecí a grilů
- úspěšně pomáhá vyčistit zčernalá místa, připálené a mastné skvrny
- nezanechá skvrny ani šmouhy
- bezpečné pro železné, ocelové, niklové a skleněné povrchy
Čistič velmi dobře odstraňuje připáleniny, začernalá místa od kouře a to ať už z krbových skel, grilů, pecí či kuchyňských digestoří a sklokeramických varných desek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941842253 |
| Výška přepravní: | 25,5cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,3464dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 500ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
