Čistič SANN PROFI Odstraňovač vodního kamene 200ml
- ideální pro sprchové hlavice
Čistič SANN PROFI Odstraňovač vodního kamene 200 ml.
objem: 200 ml
- speciálně vyvinutý přípravek k odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin z kávovarů, varných konvic, praček a dalších spotřebičů
- ideální pro sprchové hlavice
objem: 200 ml
- speciálně vyvinutý přípravek k odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin z kávovarů, varných konvic, praček a dalších spotřebičů
- ideální pro sprchové hlavice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5904941841898 |
| Výška přepravní: | 22,3cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,17744dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,2kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 200ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | koupelna |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
