Čistič SANN PROFI Odstraňovač plísní 500ml
- bezpečné pro čištěné povrchy
Čistič SANN PROFI Odstraňovač plísní 500 ml.
objem: 500 ml
- specializovaný prostředek na omytí plísní a řas ze silikonových povrchů, těsnění, spár mezi obklady, spárami a sádrokartonovými deskami
- ideální do místností se zvýšenou vlhkostí a omezeným větráním (koupelny, sprchy, bazény, sauny, sklepy, garáže)
- neobsahuje chlór ani žíravé látky
- nezbarvuje se
- bezpečné pro čištěné povrchy
objem: 500 ml
- specializovaný prostředek na omytí plísní a řas ze silikonových povrchů, těsnění, spár mezi obklady, spárami a sádrokartonovými deskami
- ideální do místností se zvýšenou vlhkostí a omezeným větráním (koupelny, sprchy, bazény, sauny, sklepy, garáže)
- neobsahuje chlór ani žíravé látky
- nezbarvuje se
- bezpečné pro čištěné povrchy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841980 |
| Výška přepravní: | 25,5cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,3464dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 500ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | univerzální |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
