Čistič SANN PROFI Čistý sprchový kout 500ml
Nezanechává skvrny ani šmouhy.
Čistič SANN PROFI Čistý sprchový kout 500 ml.
objem: 500 ml
- speciální složení pro čištění sprchových koutů
- okamžitě odstraňuje mýdlové usazeniny, usazeniny koupelového oleje, mastnotu, vodní skvrny a lehké usazeniny vodního kamene
- neobsahuje alkalické složky, proto nezpůsobuje vyblednutí povrchů
- bezpečné pro povrchy - neobsahuje žíravé látky
Uvolňuje příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Nezanechává skvrny ani šmouhy.
objem: 500 ml
- speciální složení pro čištění sprchových koutů
- okamžitě odstraňuje mýdlové usazeniny, usazeniny koupelového oleje, mastnotu, vodní skvrny a lehké usazeniny vodního kamene
- neobsahuje alkalické složky, proto nezpůsobuje vyblednutí povrchů
- bezpečné pro povrchy - neobsahuje žíravé látky
Uvolňuje příjemnou a dlouhotrvající vůni.
Nezanechává skvrny ani šmouhy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841911 |
| Výška přepravní: | 25,5cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,3464dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 500ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | koupelna |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
