Čistič SANN PROFI Čisté parkety 500ml
Odstraňuje mastnotu a veškeré nečistoty a zároveň chrání před vyblednutím a skvrnami.
Čistič SANN PROFI Čisté parkety 500 ml.
objem: 500 ml
- speciálně vyvinutý prostředek pro důkladné čištění a údržbu lakovaných parket a dřevěných podlah
- bez nadbytečných zahušťovadel
- při pravidelné aplikaci obnovuje původní vzhled povrchu
- po zaschnutí nezanechává šmouhy, zachovává jemný saténový lesk
- bezpečné – neobsahuje žíravé látky
Odstraňuje mastnotu a veškeré nečistoty a zároveň chrání před vyblednutím a skvrnami.
objem: 500 ml
- speciálně vyvinutý prostředek pro důkladné čištění a údržbu lakovaných parket a dřevěných podlah
- bez nadbytečných zahušťovadel
- při pravidelné aplikaci obnovuje původní vzhled povrchu
- po zaschnutí nezanechává šmouhy, zachovává jemný saténový lesk
- bezpečné – neobsahuje žíravé látky
Odstraňuje mastnotu a veškeré nečistoty a zároveň chrání před vyblednutím a skvrnami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841089 |
| Výška přepravní: | 22,3cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,17744dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 500ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | dřevěné podlahy |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
