Čistič SANN PROFI Čistá zámková dlažba 1l
Okamžité a účinné, udrží povrch čistý po dlouhou dobu.
Čistič SANN PROFI Čistá zámková dlažba 1 l.
objem: 1 l
- speciálně vyvinutý prostředek – odstraňuje olej, maziva, saze a další nečistoty
- ideální pro dlažební kostky, beton, dlažbu a přírodní kamenné povrchy
- zlepšuje strukturu povrchu a obnovuje přirozenou barvu
- intenzivní, hluboce penetrační prostředek k čištění dlažebních kostek
Ideální rovněž pro čištění dlažby, přírodního kamene a betonových povrchů.
Okamžité a účinné, udrží povrch čistý po dlouhou dobu.
objem: 1 l
- speciálně vyvinutý prostředek – odstraňuje olej, maziva, saze a další nečistoty
- ideální pro dlažební kostky, beton, dlažbu a přírodní kamenné povrchy
- zlepšuje strukturu povrchu a obnovuje přirozenou barvu
- intenzivní, hluboce penetrační prostředek k čištění dlažebních kostek
Ideální rovněž pro čištění dlažby, přírodního kamene a betonových povrchů.
Okamžité a účinné, udrží povrch čistý po dlouhou dobu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904941842024 |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Šířka přepravní: | 13,4cm |
| Hloubka přepravní: | 7cm |
| Objem přepravní: | 2,2512dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
