Čistič SANN PROFI Čistá laminátová podlaha 500ml
Nezanechává šmouhy, zachovává jemný saténový lesk.
Čistič SANN PROFI Čistá laminátová podlaha 500 ml.
objem: 500 ml
- speciálně navržený čisticí prostředek na laminátové podlahy
- bez nadbytečných zahušťovadel
- neobsahuje mýdlo s nepříznivými účinky na laminát
- odstraňuje mastnotu a případné nečistoty
- bezpečné – neobsahuje žíravé látky
Chrání před vyblednutím a skvrnami.
Nezanechává šmouhy, zachovává jemný saténový lesk.
objem: 500 ml
- speciálně navržený čisticí prostředek na laminátové podlahy
- bez nadbytečných zahušťovadel
- neobsahuje mýdlo s nepříznivými účinky na laminát
- odstraňuje mastnotu a případné nečistoty
- bezpečné – neobsahuje žíravé látky
Chrání před vyblednutím a skvrnami.
Nezanechává šmouhy, zachovává jemný saténový lesk.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904941841096 |
| Výška přepravní: | 22,3cm |
| Šířka přepravní: | 11cm |
| Hloubka přepravní: | 4,8cm |
| Objem přepravní: | 1,17744dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 500ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | plovoucí podlahy |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
