Čistič SANN PROFI Čistá dlažba a kachličky 1l
Dokonale čistí porézní a glazované dlaždice.
Čistič SANN PROFI Čistá dlažba a kachličky 1 l.
objem: 1 l
- odstraňuje mastnotu, skvrny od vody, rezavé šmouhy a usazeniny vodního kamene z glazovaných a terakotových dlaždic
- obnovuje původní barvu a texturu dlaždic
- doporučuje se do kuchyní, koupelen, toalet, teras a bazénů
Speciálně vyvinutý prostředek pro běžnou údržbu glazovaných, terakotových, gresových keramických povrchů, klinkeru, dlažebního kamene, kamene a betonových dlaždic.
Dokonale čistí porézní a glazované dlaždice.
objem: 1 l
- odstraňuje mastnotu, skvrny od vody, rezavé šmouhy a usazeniny vodního kamene z glazovaných a terakotových dlaždic
- obnovuje původní barvu a texturu dlaždic
- doporučuje se do kuchyní, koupelen, toalet, teras a bazénů
Speciálně vyvinutý prostředek pro běžnou údržbu glazovaných, terakotových, gresových keramických povrchů, klinkeru, dlažebního kamene, kamene a betonových dlaždic.
Dokonale čistí porézní a glazované dlaždice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drogerie, dezinfekce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904941842215 |
| Výška přepravní: | 24cm |
| Šířka přepravní: | 13,4cm |
| Hloubka přepravní: | 7cm |
| Objem přepravní: | 2,2512dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1kg |
| Barva: | |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 1000ml |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Délka: | 0cm |
| Na nádobí: | |
| Listingový popis: | |
| Dezinfekce: | |
| Zařazení - čistící prostředky: | koupelna |
| Vůně: | |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
