Drát ostnatý Zn 1.7mm/ 50m
které musí být vyšší nebo pomocí držáku ostnatého drátu (pod úhlem 45°).
Drát ostnatý Zn 1,7 mm /50 m.
rozměry: 1,7 mm
délka: 50 m
materiál: pozinkovaný drát
Slouží ke zvýšení zabezpečení oplocených objektů. Montuje se buď přímo na plotové sloupky,
které musí být vyšší nebo pomocí držáku ostnatého drátu (pod úhlem 45°).
rozměry: 1,7 mm
délka: 50 m
materiál: pozinkovaný drát
Slouží ke zvýšení zabezpečení oplocených objektů. Montuje se buď přímo na plotové sloupky,
které musí být vyšší nebo pomocí držáku ostnatého drátu (pod úhlem 45°).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drát ostnatý |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.57 kg |
| EAN: | 8586008801365 |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Výška přepravní: | 20cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 7,22dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 3,57kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | |
| Délka: | 50m |
| Balení: | |
| Povrchová úprava: | zinek |
| Použití: | |
| Průměr drátu: | |
| Průměr: | 1,7mm |
| Typ drátu: | ostnatý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
