Drát napínací PH 3.8mm/ 51m ZE
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
drát: 3,8 mm
délka: 51 m
barva: zelená
materiál: plast
Drát napínací se používá k napínání pletiva a upevňuje se mezi sloupky.
U pletiva do výšky 150 cm se standardně používají dva dráty - nahoře a dole, u vyšších ještě třetí uprostřed.
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
délka: 51 m
barva: zelená
materiál: plast
Drát napínací se používá k napínání pletiva a upevňuje se mezi sloupky.
U pletiva do výšky 150 cm se standardně používají dva dráty - nahoře a dole, u vyšších ještě třetí uprostřed.
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drát napínací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.06 kg |
| EAN: | 8590419559166 |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 2,178dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 2,62kg |
| Délka: | 51m |
| Průměr: | 3,8mm |
| Barva: | |
| Balení: | |
| Povrchová úprava: | |
| Použití: | |
| Průměr drátu: | |
| Typ drátu: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
