Dóza LORA obdél. sada 3díl.(0,55, 0,95, 1,45l) skl.+PP víčko TRA/BORDO
Sada dóz LORA 550 ml, 950ml a 1450ml jsou hermeticky uzavíratelné skleněné nádoby, které jsou vhodné pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání. Dokonale se hodí do pečící trouby (bez víčka) i mikrovlnné trouby. Díky speciálnímu víku je dóza ideální pro přepravu potravin. V nabídce máme několik velikostí.
Dóza LORA obdélníková, sada 3díl. (0,55, 0,95, 1,45 l), skl. + PP víčko TRA/BORDO.
sada obsahuje:
1 x dóza o objemu 0,55 l
1 x dóza o objemu 0,95 l
1 x dóza o objemu 1,45 l
materiál: sklo, polypropylenové víčko
barva víčka: transparentní, bordové těsnění
Sada dóz LORA 550 ml, 950ml a 1450ml, jsou hermeticky uzavíratelné skleněné nádoby, které jsou vhodné pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání.
Dokonale se hodí do pečící trouby (bez víčka) i mikrovlnné trouby.
Díky speciálnímu víku je dóza ideální pro přepravu potravin.
sada obsahuje:
1 x dóza o objemu 0,55 l
1 x dóza o objemu 0,95 l
1 x dóza o objemu 1,45 l
materiál: sklo, polypropylenové víčko
barva víčka: transparentní, bordové těsnění
Sada dóz LORA 550 ml, 950ml a 1450ml, jsou hermeticky uzavíratelné skleněné nádoby, které jsou vhodné pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání.
Dokonale se hodí do pečící trouby (bez víčka) i mikrovlnné trouby.
Díky speciálnímu víku je dóza ideální pro přepravu potravin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dóza |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022599075 |
| Výška přepravní: | 22cm |
| Šířka přepravní: | 18cm |
| Hloubka přepravní: | 24cm |
| Objem přepravní: | 9,504dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
