Dóza hermetická hranatá 5000ml skl. s patent.uzávěrem EREA
Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd. nebo nakládání.
Dóza hermetická hranatá 5000 ml, skl., s patentním uzávěrem.
objem: 5 l
materiál: sklo
Skleněná hermetická dóza EREA 5 l se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem.
Víčko je osazeno silikonovým těsněním.
Drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový).
Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd. nebo nakládání.
objem: 5 l
materiál: sklo
Skleněná hermetická dóza EREA 5 l se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem.
Víčko je osazeno silikonovým těsněním.
Drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový).
Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd. nebo nakládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dóza s patentním uzávěrem |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022611678 |
| Výška přepravní: | 27,5cm |
| Šířka přepravní: | 17cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Objem přepravní: | 7,9475dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | Ano |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
