Dóza s uchy, 2 patra, 40x30x18cm PH MINT
Boxy jsou spojeny pevnými uzávěry - klipsy.
Dóza s uchy, 2 patra, 40 x 30 x 18 cm, PH MINT.
rozměry: 40 x 30 x 18 cm
materiál: plast
barva: mint
Party box 2 x 7 l s držadly je vhodný pro přenášení potravin na piknik, zahradní oslavu, návštěvu nebo výlet.
Jednoduše s ním přenesete chlebíčky, zákusky, ovoce a zeleninu, uzeniny nebo pečivo.
Součástí piknikového boxu je1 vnitřní mřížka s uchy pro snadné vyjímání obsahu boxu.
Víko boxu je opatřeno držadly pro pohodlné nošení.
Boxy jsou spojeny pevnými uzávěry - klipsy.
rozměry: 40 x 30 x 18 cm
materiál: plast
barva: mint
Party box 2 x 7 l s držadly je vhodný pro přenášení potravin na piknik, zahradní oslavu, návštěvu nebo výlet.
Jednoduše s ním přenesete chlebíčky, zákusky, ovoce a zeleninu, uzeniny nebo pečivo.
Součástí piknikového boxu je1 vnitřní mřížka s uchy pro snadné vyjímání obsahu boxu.
Víko boxu je opatřeno držadly pro pohodlné nošení.
Boxy jsou spojeny pevnými uzávěry - klipsy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dóza patrová, piknik |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419044655 |
| Výška přepravní: | 17,5cm |
| Šířka přepravní: | 30cm |
| Hloubka přepravní: | 39cm |
| Objem přepravní: | 20,475dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,94kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
