Dóza CADENZA obdél. 4,0l s klick uz. PH TRA
Plastová dóza CADENZA je užitečným pomocníkem do kuchyně k uchovávání potravin či přípravě jídla do práce a na cesty.
Dóza CADENZA, obdélníková, 4,0 l, s klick uzávery, PH transparentní.
objem: 4 l
materiál: plast
barva: transparentní
těsnění mix barev: zelená, tyrkysová, červená, černá
Plastová dóza CADENZA je užitečným pomocníkem do kuchyně k uchovávání potravin či přípravě jídla do práce a na cesty.
objem: 4 l
materiál: plast
barva: transparentní
těsnění mix barev: zelená, tyrkysová, červená, černá
Plastová dóza CADENZA je užitečným pomocníkem do kuchyně k uchovávání potravin či přípravě jídla do práce a na cesty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dóza hermetická, klick uzávěr |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022563366 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,01kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
