GBBSJ21DPY CHLADNIČKA KOMBI LG
Informační list výrobku
Kombinovaná chladnička,LG GBV22NCCPY,,Specifikace:,Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů,LED displej,Energetická třída D v rozsahu (A-G),Spotřeba energie / rok 210 kWh,Mrazící výkon 10 kg/den,Akumulační doba 9 hod.,Klimatická třída T,Hlučnost 35 dB,Typ chladiva R600a 62 g,,Vlastnosti:,Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu,DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce,Fresh zone – zásuvka na ovoce a zeleninu,Total NoFrost,LG ThinQ,,Další vlastnosti:,Super chlazení,Super mrazení,Prázdninový režim,Wi-Fi,,Vybavení chladničky:,Police z tvrzeného s
Kombinovaná chladnička
LG GBV22NCCPY
Specifikace:
Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů
LED displej
Energetická třída D v rozsahu (A-G)
Spotřeba energie / rok 210 kWh
Mrazící výkon 10 kg/den
Akumulační doba 9 hod.
Klimatická třída T
Hlučnost 35 dB
Typ chladiva R600a 62 g
Vlastnosti:
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce
Fresh zone – zásuvka na ovoce a zeleninu
Total NoFrost
LG ThinQ
Další vlastnosti:
Super chlazení
Super mrazení
Prázdninový režim
Wi-Fi
Vybavení chladničky:
Police z tvrzeného skla 3
Zásuvky mrazničky 3 Police (při vyndaní zásuv.) 1
Osvětlení LED
Parametry:
Rozměry (š x v x h) 597 x 2030 x 675 nmm
Rozměry s obalem (š x v x h) 645 x 2104 x 747
Hmotnost 74 kg
Možnost otočení dveří (servis)
Barva Stříbrná
LG GBV22NCCPY
Specifikace:
Čistý objem (chlad./mraz.) 375 262/113 litrů
LED displej
Energetická třída D v rozsahu (A-G)
Spotřeba energie / rok 210 kWh
Mrazící výkon 10 kg/den
Akumulační doba 9 hod.
Klimatická třída T
Hlučnost 35 dB
Typ chladiva R600a 62 g
Vlastnosti:
Multi Air Flow – rozšířené proudění chladného vzduchu
DoorCooling+™ – rychlejší obnova teploty anižší rozdíl teplot v chladničce
Fresh zone – zásuvka na ovoce a zeleninu
Total NoFrost
LG ThinQ
Další vlastnosti:
Super chlazení
Super mrazení
Prázdninový režim
Wi-Fi
Vybavení chladničky:
Police z tvrzeného skla 3
Zásuvky mrazničky 3 Police (při vyndaní zásuv.) 1
Osvětlení LED
Parametry:
Rozměry (š x v x h) 597 x 2030 x 675 nmm
Rozměry s obalem (š x v x h) 645 x 2104 x 747
Hmotnost 74 kg
Možnost otočení dveří (servis)
Barva Stříbrná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 81 kg |
| EAN: | 8806096619285 |
| Energetická třída: | D |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 375 l |
| Emisní třída hluku: | B |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 262 l |
| Objem mrazáku: | 113 l |
| Speciální funkce: | DOORCOOLING+,MULTI AIR FLOW, T |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 210 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2357627 |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 10 kg/den |
| Akumulační doba: | 9 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 104 mm |
| Šířka s obalem: | 645 mm |
| Hloubka s obalem: | 741 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 35 dB |
| Klimatická třída: | T |
| Výška: | 203 cm |
| Šířka: | 59,7 cm |
| Hloubka: | 67,5 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 74 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
