GBBS312ASW CHLADNIČKA KOMBI LG
Informační list výrobku
Lednice s mrazákem,LG GBBS312ASW,,Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou,Model: GBBS312ASW,Barva: Bílá,Energetická třída: A (v rozsahu A–G)a,Typ konstrukce: Volně stojící,Displej: Vnitřní LED,Speciální konstrukční prvky: Total No Frost, Multi Air Flow, DoorCooling+™, Zero Clearance,,Celkový objem: 333 l,Objem chladničky: 220 l,Objem mrazničky: 113 l,Spotřeba energie / rok: 108 kWh,Spotřeba energie / den: 0,30 kWh,Mrazicí výkon: 12 kg/den,Akumulační doba: 13,5 hod.,Klimatická třída: T,Hlučnost: 29 dB,Třída hlučnosti: —,Typ chladiva: R600a (62 g),,Ovládání: Mechanické + Wi-Fi (LG T
Lednice s mrazákem
LG GBBS312ASW
Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
Model: GBBS312ASW
Barva: Bílá
Energetická třída: A (v rozsahu A–G)a
Typ konstrukce: Volně stojící
Displej: Vnitřní LED
Speciální konstrukční prvky: Total No Frost, Multi Air Flow, DoorCooling+™, Zero Clearance
Celkový objem: 333 l
Objem chladničky: 220 l
Objem mrazničky: 113 l
Spotřeba energie / rok: 108 kWh
Spotřeba energie / den: 0,30 kWh
Mrazicí výkon: 12 kg/den
Akumulační doba: 13,5 hod.
Klimatická třída: T
Hlučnost: 29 dB
Třída hlučnosti: —
Typ chladiva: R600a (62 g)
Ovládání: Mechanické + Wi-Fi (LG ThinQ)
Možnost otočení dveří: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Vnitřní osvětlení: LED
Police z tvrzeného skla: 3 (z toho 1 sklopná)
Zásuvky v chladničce: Fresh Balancer, Fresh Converter+
Zásuvky v mrazničce: 3
Příslušenství: Držák na vajíčka, držák na víno
Další funkce: Expresní mrazení, Expresní chlazení, Prázdninový režim
Typ kompresoru: LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let)
Rozměry (Š × V × H): 597 × 1860 × 675 mm
Hmotnost (čistá / balení): 92 / 99 kg
EAN: 8806096627433
Art. číslo: GBBS312ASW.ASWQEUZ
EPREL číslo: —
Napětí / frekvence: 220–240 V / 50 Hz
Typ konektoru: WR
LG GBBS312ASW
Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou
Model: GBBS312ASW
Barva: Bílá
Energetická třída: A (v rozsahu A–G)a
Typ konstrukce: Volně stojící
Displej: Vnitřní LED
Speciální konstrukční prvky: Total No Frost, Multi Air Flow, DoorCooling+™, Zero Clearance
Celkový objem: 333 l
Objem chladničky: 220 l
Objem mrazničky: 113 l
Spotřeba energie / rok: 108 kWh
Spotřeba energie / den: 0,30 kWh
Mrazicí výkon: 12 kg/den
Akumulační doba: 13,5 hod.
Klimatická třída: T
Hlučnost: 29 dB
Třída hlučnosti: —
Typ chladiva: R600a (62 g)
Ovládání: Mechanické + Wi-Fi (LG ThinQ)
Možnost otočení dveří: Ano
Alarm otevřených dveří: Ano
Vnitřní osvětlení: LED
Police z tvrzeného skla: 3 (z toho 1 sklopná)
Zásuvky v chladničce: Fresh Balancer, Fresh Converter+
Zásuvky v mrazničce: 3
Příslušenství: Držák na vajíčka, držák na víno
Další funkce: Expresní mrazení, Expresní chlazení, Prázdninový režim
Typ kompresoru: LG Smart invertorový kompresor (záruka 10 let)
Rozměry (Š × V × H): 597 × 1860 × 675 mm
Hmotnost (čistá / balení): 92 / 99 kg
EAN: 8806096627433
Art. číslo: GBBS312ASW.ASWQEUZ
EPREL číslo: —
Napětí / frekvence: 220–240 V / 50 Hz
Typ konektoru: WR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 99 kg |
| EAN: | 8806096627433 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 333 l |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 220 l |
| Objem mrazáku: | 113 l |
| Speciální funkce: | LG THINQ, ZERO CLEARANCE, DOOR |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 108 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2485355 2485355 |
| Počet polic lednice: | 2 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Akumulační doba: | 14 h |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 937 mm |
| Šířka s obalem: | 645 mm |
| Hloubka s obalem: | 741 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 29 dB |
| Klimatická třída: | T |
| Výška: | 186 cm |
| Šířka: | 59,7 cm |
| Hloubka: | 67,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 92 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
