Fréza do dřeva tvarová 8mm sada 12díl.
Slouží pro přesné obrábění dřeva v truhlářských dílnách.
Tvarové frézy na dřevo - sada 12 ks
stopka 8mm
balení : dřevěný box
Frézy jsou osazeny kvalitními SK plátky, vyrobeny z kvalitního materiálu.
Nabízíme různé druhy tvarových fréz bez nebo s vodícím kolečkem a kvalitním ložiskem.
Jsou ideální pro frézování drážek a hran různých tvarů.
Slouží pro přesné obrábění dřeva v truhlářských dílnách.
stopka 8mm
balení : dřevěný box
Frézy jsou osazeny kvalitními SK plátky, vyrobeny z kvalitního materiálu.
Nabízíme různé druhy tvarových fréz bez nebo s vodícím kolečkem a kvalitním ložiskem.
Jsou ideální pro frézování drážek a hran různých tvarů.
Slouží pro přesné obrábění dřeva v truhlářských dílnách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÍLNA, RUČNÍ NÁŘADÍ |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590804020813 |
| Šířka přepravní: | 17cm |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Hloubka přepravní: | 5cm |
| Objem přepravní: | 1,1475dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,7kg |
| Hmotnost: | 0kg |
| Příkon: | W |
| Elektroodpad: | |
| Přípojka motoru: | 0V |
| Listingový popis: | |
| Max. Šířka obrobku: | 0mm |
| Rychlost posuvu: | |
| Max. průchodná výška: | 0mm |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
