Zápich ZVÍŘÁTKO NA LISTU v.56cm mix 4 druhy
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO NA LISTU originálně doplní Vaší zahradu.
Zápich ZVÍŘÁTKO NA LISTU v. 56 cm, mix 4 druhy.
výška: 56 cm
materiál: kov
mix 4 druhy: housenka, žába, včela, beruška
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO NA LISTU originálně doplní Vaší zahradu.
výška: 56 cm
materiál: kov
mix 4 druhy: housenka, žába, včela, beruška
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO NA LISTU originálně doplní Vaší zahradu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8720573986403 |
| Výška přepravní: | 56cm |
| Šířka přepravní: | 6,5cm |
| Hloubka přepravní: | 10cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 3,64dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,097kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
