Zápich ZVÍŘÁTKA Z LOUKY v.59,5cm, mix 8 druhů
Dekorativní zahradní zápich se zvířátky originálně doplní Vaši zahradu.
Zápich ZVÍŘÁTKA Z LOUKY v. 59,5 cm, mix 8 druhů.
velikost zvířátka: 12,5 cm
velikost tyčky: 59,5 cm
materiál: kov
mix druhů: včela, mravenec, motýl, žába, pták, beruška, vážka, káčátko
Dekorativní zahradní zápich se zvířátky originálně doplní Vaši zahradu.
velikost zvířátka: 12,5 cm
velikost tyčky: 59,5 cm
materiál: kov
mix druhů: včela, mravenec, motýl, žába, pták, beruška, vážka, káčátko
Dekorativní zahradní zápich se zvířátky originálně doplní Vaši zahradu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8718158586469 |
| Výška přepravní: | 69cm |
| Šířka přepravní: | 8cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 6,624dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,048kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
