Active 3 Premium Atlas Blue AMAZFIT
Chytré hodinky,Amazfit Active 3 Premium Atlas Blue,,Úhlopříčka: 1,32",Rozlišení: 466 × 466 px,Typ displeje: AMOLED,Tvar: Kulatý,Materiál řemínku: Silikon,,Kompatibilní s OS: Android a iOS,,Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě,Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Golf, Jóga,Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Měření úrovně stresu, Sledování menstruačního cyklu,,Senzory: GPS, NFC,Komunikace: Bluetooth,Hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Gyroskop, Kompas,,Výdrž baterie: až 12 dní,,Výška: 4,5 cm,Šířka: 4,5 cm,H
Chytré hodinky
Amazfit Active 3 Premium Atlas Blue
Úhlopříčka: 1,32"
Rozlišení: 466 × 466 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android a iOS
Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě
Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Golf, Jóga
Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Měření úrovně stresu, Sledování menstruačního cyklu
Senzory: GPS, NFC
Komunikace: Bluetooth
Hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Gyroskop, Kompas
Výdrž baterie: až 12 dní
Výška: 4,5 cm
Šířka: 4,5 cm
Hloubka: 1,1 cm
Barva hodinek: Modrá
Barva řemínku: Stříbrná/Modrá
Obsah balení:
Uživatelská příručka
Kabel
Amazfit Active 3 Premium Atlas Blue
Úhlopříčka: 1,32"
Rozlišení: 466 × 466 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android a iOS
Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě
Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Golf, Jóga
Zdravotní funkce: Dechová cvičení, Monitoring spánku, Měření saturace kyslíku v krvi, Měření úrovně stresu, Sledování menstruačního cyklu
Senzory: GPS, NFC
Komunikace: Bluetooth
Hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Gyroskop, Kompas
Výdrž baterie: až 12 dní
Výška: 4,5 cm
Šířka: 4,5 cm
Hloubka: 1,1 cm
Barva hodinek: Modrá
Barva řemínku: Stříbrná/Modrá
Obsah balení:
Uživatelská příručka
Kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 6972596109815 |
| Display: | 1,3 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Notifikace: | Ano |
| Operační paměť: | 0 GB |
| Interní paměť: | 4 GB |
| Senzory a hardware: | SVET_SENZ |
| Tvar Hodinek: | Kulatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | ZEPP |
| Materiál skla: | Safírové |
| GPS: | Ano |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Měřič tepu: | Ano |
| Telefonování: | Přes spárovaný telefon |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 12 |
| Barva řemínku: | MODRÁ |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 1,1 cm |
| Hmotnost výrobku: | 55 g |
| Part Number: | W2558GL2N |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
