Nádoba na chlazení vína AZORA pr.21,5x21cm nerez
Nerezová nádoba na chlazení vína AZORA slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
Nádoba na chlazení vína AZORA, pr. 21,5 x 21 cm, nerez.
průměr: 21,5 cm
výška: 21 cm
materiál: nerez
Nerezová nádoba na chlazení vína AZORA slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
průměr: 21,5 cm
výška: 21 cm
materiál: nerez
Nerezová nádoba na chlazení vína AZORA slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladič na víno |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8590419044488 |
| Výška přepravní: | 21,5cm |
| Šířka přepravní: | 22cm |
| Hloubka přepravní: | 22cm |
| Objem přepravní: | 10,406dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,37kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
