Nádoba na chlazení vína AZORA pr.12x18cm nerez
Slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
Nádoba na chlazení vína AZORA, pr. 12 x 18 cm, nerez.
průměr: 12 cm
výška: 18 cm
materiál: nerez 14/1, matný povrch
Nádoba na chlazení vína AZORA, dvoustěnná.
Slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
průměr: 12 cm
výška: 18 cm
materiál: nerez 14/1, matný povrch
Nádoba na chlazení vína AZORA, dvoustěnná.
Slouží k udržení teploty podávaného nápoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladič na víno |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8596136101121 |
| Výška přepravní: | 18,5cm |
| Šířka přepravní: | 12cm |
| Hloubka přepravní: | 12cm |
| Objem přepravní: | 2,664dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,56kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
