Aceton technický 700ml
Technické rozpouštědlo např. pro celulózová lepidla, k čištění a odmašťování kovových ploch a pro další speciální činnosti.
Aceton technický 700 ml.
objem: 700 ml
plechový obal
Technické rozpouštědlo např. pro celulózová lepidla, k čištění a odmašťování kovových ploch a pro další speciální činnosti.
objem: 700 ml
plechový obal
Technické rozpouštědlo např. pro celulózová lepidla, k čištění a odmašťování kovových ploch a pro další speciální činnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzín, líh, ředidlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8595009241667 |
| Šířka přepravní: | 10,5cm |
| Výška přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 10,5cm |
| Objem přepravní: | 1,65375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,56kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
