Etážka - bateriový díl T2594 1/2"-01
Použití jako náhradní díl pro nástěnné baterie.
Etážka - bateriový díl T2594 1/2"-01.
Etážová přípojka je mosazná s povrchovou úpravou nikl.
Použití jako náhradní díl pro nástěnné baterie.
Etážová přípojka je mosazná s povrchovou úpravou nikl.
Použití jako náhradní díl pro nástěnné baterie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie, příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585031024840 |
| Šířka přepravní: | 6cm |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 4,5cm |
| Objem přepravní: | 0,1215dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,08kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
