Aromalampa vánoční,svíčky,vosk sada 7díl. mix
Vánoční dárková sada udělá radost a navodí příjemnou atmosféru.
Aromalampa vánoční, svíčky, vosk, sada 7díl., mix.
sada obsahuje 7 dílů:
- 1 ks aromalampa pr. 65 x 70 mm
- 2 ks čajová svíčka
- 4 ks vosk
mix barev a vzorů: zelená - stromek, bílá - hvězda, červená - srdce
Vánoční dárková sada udělá radost a navodí příjemnou atmosféru.
sada obsahuje 7 dílů:
- 1 ks aromalampa pr. 65 x 70 mm
- 2 ks čajová svíčka
- 4 ks vosk
mix barev a vzorů: zelená - stromek, bílá - hvězda, červená - srdce
Vánoční dárková sada udělá radost a navodí příjemnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aromalampa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8721037619332 |
| Výška přepravní: | 7cm |
| Šířka přepravní: | 12,5cm |
| Hloubka přepravní: | 15cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 1,3125dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,26kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
