Stěna k altánu 295x190cm bez okna PRUHY BÍ/ZE
Bočnice jsou vhodné k altán párty stanům 3 x 3 m.
Stěna k altánu 295 x 190 cm, bez okna, PRUH BÍ / ZE.
rozměry: 295 x 190 cm
materiál: PE
barva: bílo - zelené pruhy
Bočnice zahradního stanu bez okna, bílo zelené pruhy.
Bočnice jsou vhodné k altán párty stanům 3 x 3 m.
rozměry: 295 x 190 cm
materiál: PE
barva: bílo - zelené pruhy
Bočnice zahradního stanu bez okna, bílo zelené pruhy.
Bočnice jsou vhodné k altán párty stanům 3 x 3 m.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Altány, slunečníky, podstavce |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8591022221969 |
| Výška přepravní: | 2cm |
| Šířka přepravní: | 29cm |
| Hloubka přepravní: | 34cm |
| Objem přepravní: | 1,972dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,478kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
