Popisovač LUXOR permanent.3013 ČRV
Ideální je pro kanceláře, sklady, školy i domácí použití, kde je potřeba spolehlivé a výrazné značení.
Popisovač LUXOR permanentní 3013 ČRV.
barva: červená
Permanentní lihový fix s kulatým hrotem, vhodný pro trvalé popisování různých povrchů, jako jsou papír, plast, sklo, kov, dřevo či keramika.
Obsahuje rychleschnoucí alkoholový inkoust bez xylenu a toluenu, který je voděodolný a stálý i při vystavení venkovním podmínkám.
Díky ergonomickému tvaru se pohodlně drží a jeho hrot zajišťuje plynulý tok inkoustu pro čistý a přesný tah.
Ideální je pro kanceláře, sklady, školy i domácí použití, kde je potřeba spolehlivé a výrazné značení.
barva: červená
Permanentní lihový fix s kulatým hrotem, vhodný pro trvalé popisování různých povrchů, jako jsou papír, plast, sklo, kov, dřevo či keramika.
Obsahuje rychleschnoucí alkoholový inkoust bez xylenu a toluenu, který je voděodolný a stálý i při vystavení venkovním podmínkám.
Díky ergonomickému tvaru se pohodlně drží a jeho hrot zajišťuje plynulý tok inkoustu pro čistý a přesný tah.
Ideální je pro kanceláře, sklady, školy i domácí použití, kde je potřeba spolehlivé a výrazné značení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tužka, popisovač, značkovač, křída |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8901069014620 |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Šířka přepravní: | 1cm |
| Hloubka přepravní: | 1cm |
| Objem přepravní: | 0,0135dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,002kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
