Popisovač LUXOR permanent.3011 ČER
Ideální pro každodenní použití doma, v kanceláři i ve škole.
Popisovač LUXOR permanentní 3011 ČER.
barva: černá
Popisovač Luxor 3011 je kvalitní permanentní popisovač s odolným hrotem a sytě černým inkoustem.
Vhodný pro psaní na různé povrchy, jako je papír, plast, kov či sklo.
Rychleschnoucí inkoust je odolný vůči rozmazání a vodě.
Ideální pro každodenní použití doma, v kanceláři i ve škole.
barva: černá
Popisovač Luxor 3011 je kvalitní permanentní popisovač s odolným hrotem a sytě černým inkoustem.
Vhodný pro psaní na různé povrchy, jako je papír, plast, kov či sklo.
Rychleschnoucí inkoust je odolný vůči rozmazání a vodě.
Ideální pro každodenní použití doma, v kanceláři i ve škole.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tužka, popisovač, značkovač, křída |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8901069014606 |
| Výška přepravní: | 13,5cm |
| Šířka přepravní: | 1cm |
| Hloubka přepravní: | 1cm |
| Objem přepravní: | 0,0135dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,002kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
