FT282D4AWYLA MRAZNIČKA PULTOVÁ HISENSE
Informační list výrobku
Pultový mrazák,Hisense FT282D4AWYLA,,Truhlicová mraznička,Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku,Funkce rychlého zmrazení,LED display,LED osvětlení,Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C,Chladící kapalina R600A,,Rozměry V x Š x H (mm) 842 x 963 x 632,Celkový objem : 217 l,Třída energetické účinnosti A,Třída emisí hluku šířeného vzduchem C,Zmrazovací výkon 12,0 kg/24h,Roční spotřeba energie (v kWh) 84,Napětí (V) 220-240 V,Kmitočet (Hz) 50 Hz,Délka přívodního kabelu 150 cm,Netto váha 51,0 Kg,Brutto váha 55,0 Kg,
Pultový mrazák
Hisense FT282D4AWYLA
Truhlicová mraznička
Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku
Funkce rychlého zmrazení
LED display
LED osvětlení
Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C
Chladící kapalina R600A
Rozměry V x Š x H (mm) 842 x 963 x 632
Celkový objem : 217 l
Třída energetické účinnosti A
Třída emisí hluku šířeného vzduchem C
Zmrazovací výkon 12,0 kg/24h
Roční spotřeba energie (v kWh) 84
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Délka přívodního kabelu 150 cm
Netto váha 51,0 Kg
Brutto váha 55,0 Kg
Hisense FT282D4AWYLA
Truhlicová mraznička
Digitální teplotní ukazatel pro mrazničku
Funkce rychlého zmrazení
LED display
LED osvětlení
Ochrana proti zamrznutí FreezeProtect -15 °C
Chladící kapalina R600A
Rozměry V x Š x H (mm) 842 x 963 x 632
Celkový objem : 217 l
Třída energetické účinnosti A
Třída emisí hluku šířeného vzduchem C
Zmrazovací výkon 12,0 kg/24h
Roční spotřeba energie (v kWh) 84
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Délka přívodního kabelu 150 cm
Netto váha 51,0 Kg
Brutto váha 55,0 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Truhlicové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 6921727090379 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem mrazáku: | 217 l |
| Speciální funkce: | WINTER SECURITY -15°C, INVERT. |
| Roční spotřeba energie: | 84 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2281496 |
| Akumulační doba: | 50 h |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Výška s obalem: | 880 mm |
| Šířka s obalem: | 994 mm |
| Hloubka s obalem: | 647 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 84,2 cm |
| Šířka: | 96,3 cm |
| Hloubka: | 63,2 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 51 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
