NOTE Edge 8/256GB Shadow Black INFINIX
Mobilní telefon,Infinix NOTE Edge 8/256GB Shadow Black,,Konstrukce: Dotykový displej,Frekvence procesoru: 2,4 GHz,Počet jader procesoru: 8,Označení procesoru: MediaTek Dimensity 7100,,Operační paměť: 8 GB,Interní paměť: 256 GB,,Operační systém: Android 16,Typ displeje: AMOLED,Úhlopříčka displeje: 6,78",Rozlišení displeje: 1208 × 2644 Px,,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx,Rozlišení předního fotoaparátu: 13 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 1,Počet předních fotoaparátů: 1,Maximální světelnost f/1,8,,Konfigurace SIM karet: Dual SIM,Hlavní SIM karta: Nano SIM,,Senzory a hardware: Akceler
Mobilní telefon
Infinix NOTE Edge 8/256GB Shadow Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,4 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: MediaTek Dimensity 7100
Operační paměť: 8 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android 16
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1208 × 2644 Px
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 13 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Senzory a hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas, Mikrofon, Reproduktor, Vibrace
Spec. vlastnosti: OTG, Podpora MMS, Rychlé nabíjení, Světelný senzor, Čtečka OP/Dual SIM
Komunikace: 2G, 3G, 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, Infraport, LTE, NFC, Wi-Fi
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP65
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 6150 mAh
Výška: 16,31 cm
Šířka: 7,74 cm
Hloubka: 0,72 cm
Hmotnost: 185 g
Barva: Černá
Obsah balení:
Jehla na vyjmutí SIM
Obal
Infinix NOTE Edge 8/256GB Shadow Black
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,4 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: MediaTek Dimensity 7100
Operační paměť: 8 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android 16
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1208 × 2644 Px
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 13 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 1
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Senzory a hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas, Mikrofon, Reproduktor, Vibrace
Spec. vlastnosti: OTG, Podpora MMS, Rychlé nabíjení, Světelný senzor, Čtečka OP/Dual SIM
Komunikace: 2G, 3G, 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, Infraport, LTE, NFC, Wi-Fi
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP65
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 6150 mAh
Výška: 16,31 cm
Šířka: 7,74 cm
Hloubka: 0,72 cm
Hmotnost: 185 g
Barva: Černá
Obsah balení:
Jehla na vyjmutí SIM
Obal
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 4894947111273 |
| Energetická třída: | B |
| Úhlopříčka displeje: | 6,78 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Základní frekvence procesoru: | 2,4 GHz |
| Funkce AI: | GEMINI |
| Operační paměť: | 8 GB |
| Interní paměť: | 256 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vlastnosti displeje: | Gorilla Glass |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 45 W |
| Minimální příkon: | 3 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + ESIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2591744 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 1 |
| Foto přední: | 13 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 45 W |
| Zvýšená odolnost: | VODĚODOLNÝ |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka OP / Dual SIM |
| Třída krytí: | IP65 |
| Výška: | 16,31 cm |
| Šířka: | 7,74 cm |
| Hloubka: | 0,72 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 190 g |
| Part Number: | INF000003 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
