Galaxy S26 Ultra 12/256GB Violet SAMSUNG
Informační list výrobku
Mobilní telefon,Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Violet,,Operační systém: Android,Typ displeje: AMOLED,Úhlopříčka displeje: 6,9",Displej: 3120 × 1440,Obnovovací frekvence: 120 Hz,Vlastnosti displeje: Gorilla Glass Victus 2,Svítivost displeje: 2600 Nits,Konstrukce: Dotykový displej,Zvýšená odolnost: Vodotěsný,Třída krytí: IP68,Konektory: USB-C,,Operační paměť: 12 GB,Interní paměť: 256 GB,Hlavní SIM karta: Nano SIM,Konfigurace SIM karet: Dual SIM + eSIM,,Rozlišení předního fotoaparátu: 12 Mpx,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 200 Mpx,Maximální světelnost f: 1,4 f,Optický zoom: 5 ×,Počet z
Mobilní telefon
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Violet
Operační systém: Android
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,9"
Displej: 3120 × 1440
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Vlastnosti displeje: Gorilla Glass Victus 2
Svítivost displeje: 2600 Nits
Konstrukce: Dotykový displej
Zvýšená odolnost: Vodotěsný
Třída krytí: IP68
Konektory: USB-C
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 256 GB
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + eSIM
Rozlišení předního fotoaparátu: 12 Mpx
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 200 Mpx
Maximální světelnost f: 1,4 f
Optický zoom: 5 ×
Počet zadních fotoaparátů: 3
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Model procesoru: Snapdragon 8 Elite Gen 5
Počet jáder procesoru: 8
Funkce AI: Asistent webového prohlížení, Simultánní překlad, Textový asistent, Tvorba poznámek, Úprava fotografií, Vyhledávání dle obrázku/textu
Komunikace: 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, GPS, LTE, NFC, UWB, Wi-Fi
Funkce: Bezdrátové nabíjení, Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Podpora MMS, Reverzní bezdrátové nabíjení, Rychlé bezdrátové nabíjení, Rychlé nabíjení, Desktop režim (Samsung Dex), Stylus, Svítilna
Speciální vlastnosti: Automatická regulace jasu, Geomagnetický senzor, OTG
Senzory a hardware: Akcelerometr, Bezdrátové nabíjení, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas, Mikrofon, Reproduktor, Světlo - baterka, Vibrace
Kapacita baterie: 5000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 60 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 25 W
Podpora USB PD
Obsah balení: Kabel, Jehla na vyjmutí SIM
Rozměry (VxŠxH): 16,36 x 7,81 x 0,79 cm
Hmotnost: 214 g
Barva: Fialová
Samsung Galaxy S26 Ultra 12/256GB Violet
Operační systém: Android
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,9"
Displej: 3120 × 1440
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Vlastnosti displeje: Gorilla Glass Victus 2
Svítivost displeje: 2600 Nits
Konstrukce: Dotykový displej
Zvýšená odolnost: Vodotěsný
Třída krytí: IP68
Konektory: USB-C
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 256 GB
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + eSIM
Rozlišení předního fotoaparátu: 12 Mpx
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 200 Mpx
Maximální světelnost f: 1,4 f
Optický zoom: 5 ×
Počet zadních fotoaparátů: 3
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Model procesoru: Snapdragon 8 Elite Gen 5
Počet jáder procesoru: 8
Funkce AI: Asistent webového prohlížení, Simultánní překlad, Textový asistent, Tvorba poznámek, Úprava fotografií, Vyhledávání dle obrázku/textu
Komunikace: 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, GPS, LTE, NFC, UWB, Wi-Fi
Funkce: Bezdrátové nabíjení, Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Podpora MMS, Reverzní bezdrátové nabíjení, Rychlé bezdrátové nabíjení, Rychlé nabíjení, Desktop režim (Samsung Dex), Stylus, Svítilna
Speciální vlastnosti: Automatická regulace jasu, Geomagnetický senzor, OTG
Senzory a hardware: Akcelerometr, Bezdrátové nabíjení, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas, Mikrofon, Reproduktor, Světlo - baterka, Vibrace
Kapacita baterie: 5000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 60 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 25 W
Podpora USB PD
Obsah balení: Kabel, Jehla na vyjmutí SIM
Rozměry (VxŠxH): 16,36 x 7,81 x 0,79 cm
Hmotnost: 214 g
Barva: Fialová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8806097827078 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,9 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Funkce AI: | ANO |
| Operační paměť: | 12 GB |
| Interní paměť: | 256 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | ANDROID |
| Modelový rok: | 2026 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 60 W |
| Minimální příkon: | 10 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM + ESIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | OPTICKÁ |
| Foto zadní: | 200 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 3 |
| Foto přední: | 12 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Optický zoom: | 5 × |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 60 W |
| Zvýšená odolnost: | VODOTĚSNÝ |
| Spec. vlastnosti: | GEOMAGNETICKÝ SENZOR |
| Třída krytí: | IP68 |
| Výška: | 16,36 cm |
| Šířka: | 7,81 cm |
| Hloubka: | 0,79 cm |
| Barva: | FIALOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 214 g |
| Part Number: | SM-S948BZVDEUE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
