EDGE 70 Fusion 12/256GB Black MOTOROLA
Mobilní telefon,Motorola EDGE 70 Fusion 12/256GB PANTONE Silhoutte (Black),,Konstrukce: Dotykový displej,Frekvence procesoru: 2,5 GHz,Počet jader procesoru: 8,Označení procesoru: Snapdragon 7s Gen 4,,Operační paměť: 12 GB,Interní paměť: 256 GB,,Operační systém: Android 16,Typ displeje: AMOLED,Úhlopříčka displeje: 6,78",Rozlišení displeje: 1272 × 2772 Px,,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx,Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx,Počet zadních fotoaparátů: 2,Počet předních fotoaparátů: 1,Maximální světelnost f/1,8,,Konfigurace SIM karet: Single SIM + eSIM,Hlavní SIM karta: Nano SIM,,S
Mobilní telefon
Motorola EDGE 70 Fusion 12/256GB PANTONE Silhoutte (Black)
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,5 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Snapdragon 7s Gen 4
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android 16
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1272 × 2772 Px
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Single SIM + eSIM
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Senzory a hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas
Spec. vlastnosti: Dolby Atmos, Gyro senzor, IP krytí, OTG, Podpora MMS, Rychlé nabíjení, Světelný senzor, Čtečka OP/Dual SIM
Komunikace: 2G, 3G, 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, NFC, Wi-Fi
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP69
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 7000 mAh
Výška: 16,28 cm
Šířka: 7,56 cm
Hloubka: 0,72 cm
Hmotnost: 193 g
Barva: Černá
Obsah balení:
Jehla na vyjmutí SIM
Obal
Motorola EDGE 70 Fusion 12/256GB PANTONE Silhoutte (Black)
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,5 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: Snapdragon 7s Gen 4
Operační paměť: 12 GB
Interní paměť: 256 GB
Operační systém: Android 16
Typ displeje: AMOLED
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1272 × 2772 Px
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 32 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Single SIM + eSIM
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Senzory a hardware: Akcelerometr, Ambient Senzor, Galileo, Glonass, Gyroskop, Kompas
Spec. vlastnosti: Dolby Atmos, Gyro senzor, IP krytí, OTG, Podpora MMS, Rychlé nabíjení, Světelný senzor, Čtečka OP/Dual SIM
Komunikace: 2G, 3G, 4G, 5G, A-GPS, Bluetooth, eSIM, Galileo, GLONASS, NFC, Wi-Fi
Slot na kartu: Ne
Třída krytí: IP69
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 7000 mAh
Výška: 16,28 cm
Šířka: 7,56 cm
Hloubka: 0,72 cm
Hmotnost: 193 g
Barva: Černá
Obsah balení:
Jehla na vyjmutí SIM
Obal
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 840493611020 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,78 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Displej: | 2772 × 1280 |
| Základní frekvence procesoru: | 2,5 GHz |
| Funkce AI: | GEMINI |
| Operační paměť: | 12 GB |
| Interní paměť: | 256 GB |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vlastnosti displeje: | Zaoblené hrany |
| Modelový rok: | 2026 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 68 W |
| Minimální příkon: | 5 |
| Konfigurae SIM karet: | SINGLE SIM + ESIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2582967 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | OPTICKÁ |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 2 |
| Foto přední: | 32 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Zvýšená odolnost: | VODOTĚSNÝ / NÁRAZUVZDORNÝ |
| Spec. vlastnosti: | Čtečka OP / Dual SIM |
| Třída krytí: | IP69 |
| Výška: | 16,28 cm |
| Šířka: | 7,56 cm |
| Hloubka: | 0,72 cm |
| Hmotnost výrobku: | 0 g |
| Part Number: | PBBE0001PL |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
