17 Ultra 16/1TB Black XIAOMI
Informační list výrobku
Mobilní telefon,Xiaomi 17 Ultra 16GB/1TB Black,,Operační systém: Android,Typ displeje: AMOLED,Základní frekvence procesoru: 4,6,Úhlopříčka displeje: 6,9",Displej: 2608 × 1200,Obnovovací frekvence: 120 Hz,Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence,Svítivost displeje: 3500 Nits,Konstrukce: Dotykový displej,Zvýšená odolnost: Voděodolný,Třída krytí: IP68,Konektory: USB-C,,Operační paměť: 16 GB,Interní paměť: 1024 GB,Hlavní SIM karta: Nano SIM,Konfigurace SIM karet: Dual SIM,,Rozlišení předního fotoaparátu: 50 Mpx,Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 Mpx,Maximální světelnost f: 1,7 f,Optický zo
Mobilní telefon
Xiaomi 17 Ultra 16GB/1TB Black
Operační systém: Android
Typ displeje: AMOLED
Základní frekvence procesoru: 4,6
Úhlopříčka displeje: 6,9"
Displej: 2608 × 1200
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence
Svítivost displeje: 3500 Nits
Konstrukce: Dotykový displej
Zvýšená odolnost: Voděodolný
Třída krytí: IP68
Konektory: USB-C
Operační paměť: 16 GB
Interní paměť: 1024 GB
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Konfigurace SIM karet: Dual SIM
Rozlišení předního fotoaparátu: 50 Mpx
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 Mpx
Maximální světelnost f: 1,7 f
Optický zoom: 4,3 ×
Počet zadních fotoaparátů: 3
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Model procesoru: Snapdragon 8 Elite Gen 5
Počet jáder procesoru: 8
Funkce AI
Komunikace: 4G, 5G, Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi
Funkce: Bezdrátové nabíjení, Čtečka otisku prstů
Senzory a hardware: Bezdrátové nabíjení, Mikrofon, Reproduktor, Vibrace
Kapacita baterie: 6000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 90 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 50 W
Podpora USB PD
Rozměry (VxŠxH): 16,29 x 7,76 x 0,83 cm
Hmotnost: 218 g
Barva: Černá
Xiaomi 17 Ultra 16GB/1TB Black
Operační systém: Android
Typ displeje: AMOLED
Základní frekvence procesoru: 4,6
Úhlopříčka displeje: 6,9"
Displej: 2608 × 1200
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Vlastnosti displeje: Adaptivní frekvence
Svítivost displeje: 3500 Nits
Konstrukce: Dotykový displej
Zvýšená odolnost: Voděodolný
Třída krytí: IP68
Konektory: USB-C
Operační paměť: 16 GB
Interní paměť: 1024 GB
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Konfigurace SIM karet: Dual SIM
Rozlišení předního fotoaparátu: 50 Mpx
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 50 Mpx
Maximální světelnost f: 1,7 f
Optický zoom: 4,3 ×
Počet zadních fotoaparátů: 3
Počet předních fotoaparátů: 1
Stabilizace obrazu: Optická
Model procesoru: Snapdragon 8 Elite Gen 5
Počet jáder procesoru: 8
Funkce AI
Komunikace: 4G, 5G, Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi
Funkce: Bezdrátové nabíjení, Čtečka otisku prstů
Senzory a hardware: Bezdrátové nabíjení, Mikrofon, Reproduktor, Vibrace
Kapacita baterie: 6000 mAh
Maximální výkon drátového nabíjení: 90 W
Maximální výkon bezdrátového nabíjení: 50 W
Podpora USB PD
Rozměry (VxŠxH): 16,29 x 7,76 x 0,83 cm
Hmotnost: 218 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smartphone |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 6932554483623 |
| Energetická třída: | A |
| Úhlopříčka displeje: | 6,9 " |
| Konstrukce: | Dotykový displej |
| Základní frekvence procesoru: | 4,6 GHz |
| Funkce AI: | ANO |
| Operační paměť: | 16 GB |
| Interní paměť: | 1 024 GB |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Vlastnosti displeje: | Adaptivní frekvence |
| Operační systém: | ANDROID |
| Modelový rok: | 2026 |
| Hlavní SIM karta: | NANO SIM |
| Podpora USB PD: | Ano |
| Maximální příkon: | 90 W |
| Minimální příkon: | 90 |
| Konfigurae SIM karet: | DUAL SIM |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2537479 |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Stabilizace obrazu: | OPTICKÁ |
| Foto zadní: | 50 MPx |
| Počet zadních fotoaparátů: | 3 |
| Foto přední: | 50 MPx |
| Počet předních fotoaparátů: | 1 |
| Optický zoom: | 4 × |
| Konektory: | USB-C |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 90 W |
| Zvýšená odolnost: | VODĚODOLNÝ |
| Třída krytí: | IP68 |
| Výška: | 16,29 cm |
| Šířka: | 7,76 cm |
| Hloubka: | 0,83 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 218 g |
| Part Number: | 72987 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
