H3 Pro ANC BT sluchátka purple QCY
Sluchátka,QCY H3 PRO,,Bezdrátové,Typ ovládání: Tlačítkové,Typ konstrukce:,NA_USI,Uzavřeno,Bezdrátový mikrofon,Impedance: 32 Ohm,Citlivost: 102 db,Verze BT: 5.4,,Další vlastnosti: Skládací,Určení:,Designové,Na cestování,Unisex,,Redukce šumu,,Aktivní potlačení hluku (ANC),Přenos signálu: Kabelem/Bluetooth,Hlasový asistent,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Ambientní zvuk (Transparency mode),Prostorový zvuk,Mikrofon: Integrovaný,,Délka kabelu: 1,2 m,Odnímatelný kabel,Audio kodeky: SBC, AAC, LDAC,Typ Jack konektoru: 3,5 mm,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení:,Bluetooth,J
Sluchátka
QCY H3 PRO
Bezdrátové
Typ ovládání: Tlačítkové
Typ konstrukce:
NA_USI
Uzavřeno
Bezdrátový mikrofon
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 102 db
Verze BT: 5.4
Další vlastnosti: Skládací
Určení:
Designové
Na cestování
Unisex
Redukce šumu
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Přenos signálu: Kabelem/Bluetooth
Hlasový asistent
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Ambientní zvuk (Transparency mode)
Prostorový zvuk
Mikrofon: Integrovaný
Délka kabelu: 1,2 m
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: SBC, AAC, LDAC
Typ Jack konektoru: 3,5 mm
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení:
Bluetooth
Jack 3,5 mm
Vedení kabelu: Jednostranné
Materiál měniče: Syntetická kůže
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 550 mAh
Doba přehrávání: 55 h
Dosah signálu: 10 m
Vypínač
Indikátor stavu nabití
Herní režim
Speciální funkce:Hi-Res, ENC Calls
Funkce AI
Výška: 18,3 cm
Šířka: 14,5 cm
Hmotnost: 231 g
Barva: FIALOVA
QCY H3 PRO
Bezdrátové
Typ ovládání: Tlačítkové
Typ konstrukce:
NA_USI
Uzavřeno
Bezdrátový mikrofon
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 102 db
Verze BT: 5.4
Další vlastnosti: Skládací
Určení:
Designové
Na cestování
Unisex
Redukce šumu
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Přenos signálu: Kabelem/Bluetooth
Hlasový asistent
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Ambientní zvuk (Transparency mode)
Prostorový zvuk
Mikrofon: Integrovaný
Délka kabelu: 1,2 m
Odnímatelný kabel
Audio kodeky: SBC, AAC, LDAC
Typ Jack konektoru: 3,5 mm
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení:
Bluetooth
Jack 3,5 mm
Vedení kabelu: Jednostranné
Materiál měniče: Syntetická kůže
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Doba nabíjení: 2 h
Kapacita baterie sluchátek: 550 mAh
Doba přehrávání: 55 h
Dosah signálu: 10 m
Vypínač
Indikátor stavu nabití
Herní režim
Speciální funkce:Hi-Res, ENC Calls
Funkce AI
Výška: 18,3 cm
Šířka: 14,5 cm
Hmotnost: 231 g
Barva: FIALOVA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka přes hlavu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 6957141409541 |
| Vypínač: | Ano |
| Druh: | Bezdrátová |
| Připojení: | Jack 3,5mm |
| Bezdrátový: | Ano |
| Konektor Jack: | 3,5 mm |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Uzavřená |
| Verze BT: | 5.4 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL/BT |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, AAC, LDAC |
| Citlivost: | 102 dB |
| Délka kabelu: | 1,2 m |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Materiál měniče: | SYNTETICKÁ KŮŽE |
| Typ ovládání: | Tlačítkové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 55 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 550 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Podsvícení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Ambientní zvuk: | Ano |
| Výška: | 18,3 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Barva: | FIALOVÁ |
| Hmotnost výrobku: | 231 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
