T43 ENC sluchátka light blue QCY
Sluchátka,QCY T43,,Bezdrátové,Typ ovládání: Dotykové,Typ konstrukce: Špunty,Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz,Bezdrátový mikrofon,Impedance: 32 Ohm,Citlivost: 104 db,Verze BT: 5.3,Určení:,Designové,Unisex,,Redukce šumu,Přenos signálu: Bluetooth,Hlasový asistent,Ovládání přehrávače,Ovládání hovorů,Ovládání hlasitosti,Mikrofon: Integrovaný,Audio kodeky: SBC, AAC,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Připojení: Bluetooth,,Materiál měniče: SILIKON,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 10 mm,Doba nabíjení: 1,5 h,Kapacita baterie sluchátek: 32 mAh,Kapacita baterie stanice: 350 mAh,Doba nabíjení stanice: 2 h,Doba
Sluchátka
QCY T43
Bezdrátové
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Špunty
Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz
Bezdrátový mikrofon
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 104 db
Verze BT: 5.3
Určení:
Designové
Unisex
Redukce šumu
Přenos signálu: Bluetooth
Hlasový asistent
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Audio kodeky: SBC, AAC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Materiál měniče: SILIKON
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 10 mm
Doba nabíjení: 1,5 h
Kapacita baterie sluchátek: 32 mAh
Kapacita baterie stanice: 350 mAh
Doba nabíjení stanice: 2 h
Doba přehrávání: 7 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX4
Indikátor stavu nabití
Herní režim
Speciální funkce: EQ režimy
Funkce AI
Ochranný obal
Hmotnost: 33 g
Barva: Modrá
QCY T43
Bezdrátové
Typ ovládání: Dotykové
Typ konstrukce: Špunty
Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz
Bezdrátový mikrofon
Impedance: 32 Ohm
Citlivost: 104 db
Verze BT: 5.3
Určení:
Designové
Unisex
Redukce šumu
Přenos signálu: Bluetooth
Hlasový asistent
Ovládání přehrávače
Ovládání hovorů
Ovládání hlasitosti
Mikrofon: Integrovaný
Audio kodeky: SBC, AAC
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Připojení: Bluetooth
Materiál měniče: SILIKON
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 10 mm
Doba nabíjení: 1,5 h
Kapacita baterie sluchátek: 32 mAh
Kapacita baterie stanice: 350 mAh
Doba nabíjení stanice: 2 h
Doba přehrávání: 7 h
Dosah signálu: 10 m
Třída krytí: IPX4
Indikátor stavu nabití
Herní režim
Speciální funkce: EQ režimy
Funkce AI
Ochranný obal
Hmotnost: 33 g
Barva: Modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 6957141410288 |
| Druh: | TWS - Zcela bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 5.3 |
| Impedance: | 32 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Audio kodeky: | SBC, AAC |
| Citlivost: | 104 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 HZ |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 10 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 7 h |
| Doba nabíjení: | 2 h |
| Doba nabíjení stanice: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 32 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 350 mAh |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Ochranný obal: | Ano |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 33 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
