Redmi Buds 6 Pro Space Black XIAOMI
Sluchátka,XIAOMI Redmi Buds 6 Pro Black,PN 59558,,Druh Bezdrátová,Mikrofon Integrovaný,Typ konstrukce Špunty,Bezdrátové nabíjení Ne,Verze BT 5.3,Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano,ANC při hovorech Ano,Přenos signálu Bluetooth,,Impedance 16 Ohm,Redukce šumu Ano,Hlasový asistent Ne,Audio kodeky LDAC,Citlivost 55 dB,Frekvenční rozsah 20-40 000 Hz,Počet měničů 2,Průměr měničů 11 mm + 6,7 mm,Dosah signálu 10 m,,Typ ovládání Dotykové,Ovládání přehrávače Ano,Ovládání hlasitosti Ano,Ovládání hovorů Ano,Doba přehrávání 36 h,Doba nabíjení 1 h,Doba nabíjení stanice 2 h,Kapacita baterie sluchátek 54 mAh,Ka
Sluchátka
XIAOMI Redmi Buds 6 Pro Black
PN 59558
Druh Bezdrátová
Mikrofon Integrovaný
Typ konstrukce Špunty
Bezdrátové nabíjení Ne
Verze BT 5.3
Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano
ANC při hovorech Ano
Přenos signálu Bluetooth
Impedance 16 Ohm
Redukce šumu Ano
Hlasový asistent Ne
Audio kodeky LDAC
Citlivost 55 dB
Frekvenční rozsah 20-40 000 Hz
Počet měničů 2
Průměr měničů 11 mm + 6,7 mm
Dosah signálu 10 m
Typ ovládání Dotykové
Ovládání přehrávače Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Ovládání hovorů Ano
Doba přehrávání 36 h
Doba nabíjení 1 h
Doba nabíjení stanice 2 h
Kapacita baterie sluchátek 54 mAh
Kapacita baterie stanice 480 mAh
Funkce power banky Ne
Indikátor stavu nabití Ano
Typ nabíjecího konektoru USB-C
NFC Ano
Výměnné nástavce Ano
Třída krytí IP54
Ambientní zvuk (Transparency mode) Ano
Rozměry(VxŠxH) 61,10 x 48,3 x 25,2 mm
Hmotnost 47 g
Barva Černá
XIAOMI Redmi Buds 6 Pro Black
PN 59558
Druh Bezdrátová
Mikrofon Integrovaný
Typ konstrukce Špunty
Bezdrátové nabíjení Ne
Verze BT 5.3
Aktivní potlačení hluku (ANC) Ano
ANC při hovorech Ano
Přenos signálu Bluetooth
Impedance 16 Ohm
Redukce šumu Ano
Hlasový asistent Ne
Audio kodeky LDAC
Citlivost 55 dB
Frekvenční rozsah 20-40 000 Hz
Počet měničů 2
Průměr měničů 11 mm + 6,7 mm
Dosah signálu 10 m
Typ ovládání Dotykové
Ovládání přehrávače Ano
Ovládání hlasitosti Ano
Ovládání hovorů Ano
Doba přehrávání 36 h
Doba nabíjení 1 h
Doba nabíjení stanice 2 h
Kapacita baterie sluchátek 54 mAh
Kapacita baterie stanice 480 mAh
Funkce power banky Ne
Indikátor stavu nabití Ano
Typ nabíjecího konektoru USB-C
NFC Ano
Výměnné nástavce Ano
Třída krytí IP54
Ambientní zvuk (Transparency mode) Ano
Rozměry(VxŠxH) 61,10 x 48,3 x 25,2 mm
Hmotnost 47 g
Barva Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka do uší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 6941812777756 |
| Druh: | Bezdrátová |
| Mikrofon: | Integrovaný |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Typ konstrukce: | Špunty |
| Verze BT: | 5.3 |
| Aktivní potlačení hluku (ANC): | Ano |
| ANC při hovorech: | Ano |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | BLUETOOTH |
| Redukce šumu: | Ano |
| Hlasový asistent: | Ne |
| Audio kodeky: | LDAC |
| Citlivost: | 55 dB |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 40000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 11 mm |
| Dosah signálu: | 10 m |
| Typ ovládání: | Dotykové |
| Ovládání přehrávače: | Ano |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Ovládání hovorů: | Ano |
| Doba přehrávání: | 36 h |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Doba nabíjení stanice: | 2 h |
| Kapacita baterie sluchátek: | 54 mAh |
| Kapacita baterie stanice: | 480 mAh |
| Funkce powerbanky: | Ne |
| Indikátor stavu nabití: | ANO |
| Nabíječka v balení: | Ne |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Podpora USB PD: | Ne |
| NFC: | Ano |
| Maximální příkon: | 5 W |
| Ambientní zvuk: | Ano |
| Výměnné nástavce: | Ano |
| Třída krytí: | IP54 |
| Výška: | 6,11 cm |
| Šířka: | 4,83 cm |
| Hloubka: | 2,52 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 47 g |
| Part Number: | 59558 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
