HYPERPUNK 3 USB Gaming Headset BK HATOR
Herní sluchátka,Hator HYPERPUNK 3 Black,,Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox,Druh: Drátová, Okolo uší,Připojení: USB A, USB-C,Typ konektoru:,USB-A,USB-C,Typ nabíjecího konektoru: USB-C,Délka kabelu: 2,3 m,Prostorový zvuk: 7.1,Mikrofon: Ohebný,Podsvícení: RGB,Třída krytí: IP20,,Frekvenční rozsah: 10-44000,Citlivost: 115 dB,Impedance: 16 Ohm,Počet měničů: 2,Průměr měničů: 40 mm,Materiál měniče: Paměťová pěna,Vedení kabelu: Jednostranné,,Přenos signálu: Kabel,Speciální funkce: Bluetooth multipoint, Dolby Audio, Hi-Res Audio, Spatial audio, Stereo
Herní sluchátka
Hator HYPERPUNK 3 Black
Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox
Druh: Drátová, Okolo uší
Připojení: USB A, USB-C
Typ konektoru:
USB-A
USB-C
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Délka kabelu: 2,3 m
Prostorový zvuk: 7.1
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení: RGB
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 10-44000
Citlivost: 115 dB
Impedance: 16 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: Paměťová pěna
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Kabel
Speciální funkce: Bluetooth multipoint, Dolby Audio, Hi-Res Audio, Spatial audio, Stereo režim
Herní zvukové profily: Film, FPS, Hudba, RPG
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Uložitelné profily
Ztlumení mikrofonu
Vlastní software
Part Number: ESH10
Hmotnost: 240 g
Barva: Černá
Hator HYPERPUNK 3 Black
Platforma: Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox
Druh: Drátová, Okolo uší
Připojení: USB A, USB-C
Typ konektoru:
USB-A
USB-C
Typ nabíjecího konektoru: USB-C
Délka kabelu: 2,3 m
Prostorový zvuk: 7.1
Mikrofon: Ohebný
Podsvícení: RGB
Třída krytí: IP20
Frekvenční rozsah: 10-44000
Citlivost: 115 dB
Impedance: 16 Ohm
Počet měničů: 2
Průměr měničů: 40 mm
Materiál měniče: Paměťová pěna
Vedení kabelu: Jednostranné
Přenos signálu: Kabel
Speciální funkce: Bluetooth multipoint, Dolby Audio, Hi-Res Audio, Spatial audio, Stereo režim
Herní zvukové profily: Film, FPS, Hudba, RPG
Oddělitelný mikrofon
Odnímatelný kabel
Ovládání hlasitosti
Herní režim
Uložitelné profily
Ztlumení mikrofonu
Vlastní software
Part Number: ESH10
Hmotnost: 240 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka a mikrofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8721249196799 |
| Druh: | Okolo uší |
| Připojení: | USB C |
| Typ konektoru: | USB C |
| Impedance: | 16 Ohm |
| Přenos signálu: | KABEL |
| Ovládání hlasitosti: | Ano |
| Citlivost: | 115 dB |
| Délka kabelu: | 2,3 m |
| Frekvenční rozsah: | 10-44000 |
| Počet měničů: | 2 |
| Průměr měničů: | 40 mm |
| Prostorový zvuk: | 7.1 |
| Materiál měniče: | PAMĚŤOVÁ PĚNA |
| Funkce Herní režim: | Ano |
| Oddělitelný mikrofon: | Ano |
| Ztlumení mikrofonu: | Ano |
| Podsvícení: | RGB |
| Typ nabíjecího konektoru: | USB-C |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Třída krytí: | IP20 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 240 g |
| Part Number: | ESH10 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
